gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Ilginç davetiyeler..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ilginç davetiyeler komik davetiye modelleri davetiye modelleri 2011 fiyatları çılgın davetiyeler Evlenirken herşeyin kusursuz olabileceği gibi davetiyelerinde öyle olması gerek.Eğer çılgın bir gelinseniz bu davetiyeler sizin çok hoşunuza gidecek..

2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ayy buna bayıldım zuzum bende çok meraklıyım böyle şeylere bi sürü davetiyem var biriktirdigim :D:D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Şu gelin damatlı olan davetiyeler çocukça geliyor

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
Ilginç davetiyeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. Ilginc Saclar... :)

Ilginc Saclar... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ilgincmi Ilginc...

Ilgincmi Ilginc...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ilginç tasarımlar

Ilginç tasarımlar

ilginç tasarımlar
  5. Komik davetiyeler :)

Komik davetiyeler :)

davetiye örnekleri en güzel davetiyeler komik düğün davetiyeleri komik davetiyeler ilginç Buna bayıldım bu çok hoş :)

Sayfayı Paylaş