gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

ilginç kısa bilgiler

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bilmemek ne kaybetirir,bilmemek ne kazandırır bilinmez ama işte size bir dizi ilginç bilgi. [FONT=&quot]Kutup ayılarının solak olduğunu, zürafaların yüzemediğini, sadece dişi sivrisineklerin ısırdığını, yataktan düşerek ölme olasılığının iki milyonda bir olduğunu, salatalığın yüzde 96’sının su olduğunu biliyor muydunuz?[/FONT]

ilginç kısa bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç bilgiler!!!

ilginç bilgiler!!!

-En uzun süre uçan tavuk 13 saniye havada kalmistir. -El tirnaklari ayak tirnaklarina oranla 4 kat daha hizli uzarlar. -Yilda ortalama 10 milyon kez göz kirpariz. -Yarasalar bir magraya girdiklerinde önce sola dönerler. -Sogan dograrken sakiz çignemek göz yasarmasini önler. -Ortalama bir insan günde 13 kez güler. -Kalbimiz günde ortalama 100000 kez çarpar. -Thomas Edison karanliktan...
  2. Atletizm Hakkında Kısa Bilgi

Atletizm Hakkında Kısa Bilgi

atletizm hakkında bilgi atletizm kısa bilgi hakkında kısa ile ilgili bilgiler genel Atletizm Nedir? ATLETİZM, farklı aktivitelerden oluşan, geniş kapsamlı bir spor alanıdır. Çeşitli ve karmaşık özellikler taşır, faaliyetleri yıl boyu sürer. Küresel bir spor’dur. Kökleri insanlığın en eski dönemlerine dayanır, tüm kıtalarda yaygındır. İnsanlar Medeniyetlerin ilk çağlarından beri...
  3. Kısa ve ilginç kazak modeli

Kısa ve ilginç kazak modeli

ilginc kazak modelleri ilginc kazaklar
  4. Ülkeler ve kısa bilgi

Ülkeler ve kısa bilgi

ülkeler kısa bilgi ülkelerin kısa bilgileri avustralya bilgi Belki içinizden birinize bile faydalı olabilirim .. Bence faydalı bir bilgi kısa ve net ülkebilgileri.. En başta benim devletim, benim hükümetim, benim insanlarım :) TÜRKİYE: Başkenti: Ankara Resmi Adı: Türkiye Cumhuriyeti Para Birimi: Türk Lirası Resmi Dili: Türkçe Dini: İslâmiyet Yüzölçümü: 780.000 km² Baslıca Kaynak: Buğday...
  5. ilginc bilgiler

ilginc bilgiler

Okudugum bazi bilgileri paylasmak istedim :) Suudi Arabistan´da bir kadın kocasına kahve yapmazsa bu boşanma nedenidir Sıcak su soğuk sudan daha ağırdır. Bir insan hayatı boyunca ortalama 22 kilogram deri kaybediyor. 500 metre derinlik ve 300 derece sıcaklıkta yaşayabilen bakteriler bulunmaktadır. * 1 litre kullanılmış motor yağı 1000 ton içme suyunu ve 15 kişinin bir yıllık su...

Sayfayı Paylaş