gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ya acaba ilişkiden kaç gün sonra kan verirsem gebe olup olmadığım ortaya çıkar ? Bu konuda biraz aceleci davranıyorum ama ne bilim ya kıpır kıpırım bu aralar. Teşekkürler.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşım hoşgeldin ben ilişkiden 1 hafta sonra cıkar diye biliyorum dr söylemişti bana kanda tabi idrarda daha gec cıkabilir en erken kanda cıkıyor

İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar

ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar

Arkadaşlarım ilişkiden kaç gün sonra midemiz bulanmaya başlıyor yada sizin ne kadar süre sonra başladı teşekkür ediyorum.
  2. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...
  3. İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

Kızlar düzenli olarak ilişkiye giriyorum eşimle ve bu aralar nasip olursa biz de bebek istiyoruz yaklaşık olarak 6 yıldır düşünmüyorduk ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum 31 yaşındayım tamda zamanı değil mi :) Şimdi sitenizden ve sizin gibi sitelerden takip ediyorum benim adetim gayet düzenlidir her ay şaşmaz bu ayda yşaşmadı yumurtlama tarihimi biliyorum ve 10-20 i arası bu aralar...
  4. İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı Kafamda Bi Deli Sorular

İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı Kafamda Bi Deli Sorular

İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebelik Testi Yapılmalı- Yazımızda başlığından da anlaşıldığı üzere hanımların çok merak ettikleri bir konu üzerine değinmek istiyorum sevgili meleklerim. Haberleşme araçları eskisi gibi değil artık şimdi internet sayesinde her bir şeyi öğrenebiliyoruz. Yani faydalı kullanabildiğimiz sürece internet yararımıza olduğunu düşünüyorum. Evet arkadaşlarım evliliğin temek...
  5. ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

Bebeğim olsun istiyorum ve düzenli olarak yumurtlama günlerimde eşimde çalışmalara başladık. Benim merak ettiğim şu net olarak birileriniz bana ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım anlatabilir mi ? Bu arada hangi marka testten yapmalıyım. Tam olarak tarih ve bilgi verebilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş