gebe
  1. yasemeny

yasemeny Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    43

ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler

Konu, 'Gebelik' kısmında yasemeny tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ilişkimden sonraki 5 gün boyunca adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı hala devam ediyor adetime daha çok var ama kasıklarımda bir gariplik var göğüslerim aşırı olmasada şiş gibi ve ucu kızarık ayrıca göğüs kenarlarındaki kılların kökleri hafif kabarmış durumda çok sıvı içmem ama çok sık tuvalete gider oldum bu kadar erken bişiler hisseden belirtileri olanlar var mı yardımcı olunn :kiss:

Sıla Ergül bunu beğendi.
  2. yasemeny

yasemeny Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    kimse böyle bir şey yaşamadı mı arakadşlar ...erken belirtileriniz nelerdi

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şu an tam hissettiklerini yaşıyorum ama bi anlam veremedim test içinde çok erken.senin durumun ne şu an merak ettim

4. yasemeny

yasemeny Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    bu mesajı yazalı ben çok zaman olmuş. ama tahminlerimde yanılmamışım vücüdumda ilk defa alışkın olmadığım ağrılar vardı ve şüpheleniordum haziran 20 adet tarihimdi olmadım test yaptım pozitif 22 sinde doktora gittim kanda onayladı ancak akşamına kahvereng akıntı geldi doktora gittim değerim düşmüş düşük yapacaksın dedi sabahına adetimle birlikte düşük yaptım.. eğer kendini hamile gibi hisedioan harekerlerine falan dikat et emi dilerim hamile kalırısn...ama ilk düşükler bebek kaynaklı oluyormulş tutunamıyor yani

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb arkadaşlar ilişkiden sonra kasık ağrısı çekiyorum 11 gün oldu geçmedi sizce hamile olasılığım var mi?sürekli uykum geliyor adet olucakmisim gibi ağrılar ve çok sık tuvalete gıder oldum hemde tuvaletım yokken yada çok az ama sanki patlıcakmışım gıbı oluyo ltfen yardım edim bekliyorum yorumlarınızı.

6. eba

eba Forum Okuru

Merhaba arkadaslar iliskiye girdim 2 gundur kasiklarimda agri var bi de akinti var bunlar neden oluyo bilen varmi

7. rana er

rana er Forum Okuru

bende de oluyor şu an ilk hamileliğimde de oldu hamile olabilirsin erken belirti

8. helin budak

helin budak Forum Okuru

Hamilesindir cunku bendede oldu o belirtiler su an hamileyim

9. kelebek42

kelebek42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ya ben de aynı dertten muzdaribim :( birkaç aydır ilişkiden birkaç gün sonra kasık ağrılarım başlıyor ve yaklaşık 2-3 gün soruyor bi ara internetten ilişkiden sonra kasık ağrısının hamilelik belirtisi olabileceğini okumuştum ve göğüslerde de hassasiyet oluyormuş ve her seferinde içimde bir mutluluk belirtisi oluyordu açıkçası içimde sonra adet oluyordum ve bu adetlerimin özellikle birinde çok ağrı yaşadım düşük yapar gibi ağrı çekmiştim şimdi yine göğüslerimde hassasiyet ve kasık ağrılarım yine başladı adetime daha çok var test yapsam da negatif çıkar zaten acaba bu ağrıların sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı :( hamilelik için olduğunu bilsem ahhh ....

10. asabi

asabi Forum Okuru

On gun once ilk iliskimi yasadim iliskiden dort gun sonra adet oldum kasiklarim da felaket bi agri var sebebi ne olabilir

11. elfizar

elfizar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bendede aynı şikayet var ya adet tarihimede daha cok var

12. duygu  yavuz

duygu yavuz Forum Okuru

Adetimden 2 sonra iliskiye girdik ve su an aşırı derecede kasık ağrısı bel ağrısı ve akıntı var adetime daha var gelecek ayın 13 sizce hamilelik varmı...

13. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Her dönem gebe kalmak mümkündür mens döneminde bile gecikmeniz olursa test yapın

14. duygu yavuz

duygu yavuz Forum Okuru

Canim bugün idrar testi yaptım çıkmadı negatif :( adetimden bugüne 11 gün geçmiş olsa şimdi çıkarmı yoksa adetimin gecmesinimi bekleyim

15. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Beklenen menste en az 3 günlük gecikme olursa testi yapın

ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk...
  2. İlişki sonrası kasık ağrısı  neden olur?

İlişki sonrası kasık ağrısı neden olur?

Kadınlarda yaşanan kasık ağrıları kimi zaman kadın hastalıkları ya da üreme organları ile ilgili olabileceği gibi kimi zaman vücutta bulunan başka rahatsızlıklardan da dolayı meydana gelebilmektedir. Kadınlarda özellikle ilişki sırasında hissedilen kasık ağrıları genel olarak mantar enfeksiyonu ya da vajinit yani vajinal iltihaplanma sebebiyle görülebilmektedir. İlişki sırasında kasıktaki...
  3. Hamileyim karnım ve kasığım ağrıyor nedeni nedir?

Hamileyim karnım ve kasığım ağrıyor nedeni nedir?

Karında sertleşme ve kasılma benzeri şikayetler hamileliğin son aylarında sıklıkla rastlanan şikayetlerdir. Bunlara kasık ağrısı da eşlik edebilir. Özellikle 6. aydan sonra doğuma kadar olan dönemde anne adayı karnında zaman zaman sertleşme hissedebilir, elleniğinde karnının tahta gibi sertleştiğini görebilir. Bu durumun nadiren olması sakıncalı değildir ancak gün içerisinde sık sık...
  4. Hamileyim ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapabilirim?

Hamileyim ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapabilirim?

Hamilelikte kasık ağrısı çok sık görülen bir şikayettir, çoğu zaman rahmin büyümesine bağlı gebelikte normal bir durumdur. Gebelikte kasık ağrılarının en sık nedeni rahmin büyümesi ve buna bağlı rahim etrafındaki bağların gerilmesi olduğu için kasık ağrıları genellikle gebeliğin ilk aylarından itibaren başlar. Bir çok anne adayı gebelik 6 - 8 hafta olduğunda hafif kasık ağrısı hisseder. Bu da...
  5. Kadınlarda ve erkeklerde kasık ağrısı nedenleri

Kadınlarda ve erkeklerde kasık ağrısı nedenleri

Ancak yüzme ya da koşma gibi kasları zorlayan bir aktivite söz konusu olmadığı halde, yani herhangi bir yaralanma olmadan ortaya çıkan kasık ağrıları altta yatan başka bir sorunu haber veriyor olabilir. Bu nedenle aniden başlayan ya da uzun süren kasık ağrılarını görmezden gelmemek önemlidir. Hangi uzmana muayene olmanız gerektiğini kestiremediğiniz durumlarda aile hekiminize danışabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş