imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

saç imajı imaj değiştirme imajını değiştir imaj değiştirmek istiyorum imajımı değiştirmek istiyorum Evet Melekler, saçlarınızı değiştirmenin tam zamanı diye düşünüyor, fakat modele bir türlü karar verimiyorsanız; buyrun yerinize biz düşündük modelleri verdik size en iyi giden saç hangisi ise buradan model edinin :)

[​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. erçil

erçil Yeni Üye

Cevap: imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeş
    [​IMG]bu çok güzel

3. mislinay

mislinay Yeni Üye

Cevap: imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeş
    güzel modeller saol adminim

4. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye

sarışın olanladan istiom :)

5. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye

[​IMG] bunların sevgilim olmasını isterdim :)))

[​IMG] paris hilton kadarda güzel olmak isterdim amma velakin onun kadar çapkın olmak istemezdim :))))) gerçi ben bu halimle daha güzelim esmer güzeli :)))))))))))))))))

6. şeker kıss

şeker kıss Yeni Üye

hepside güsel benden güsel diil ama....:D

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye

[​IMG]adriana lima ablamın:Dsaç modelini beyendim benimki de böyle
    hepsinden güzel emeğine sağlık adminim:)

8. anıçisil

anıçisil Yeni Üye

buda çok güzel maşaylamı sarmışki..

9. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

[​IMG] saç rengi ve modeli çok hoşuma gidiyoooooo

10. Marin

Marin Yeni Üye

cok güzel modeller varmis :)

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

bu cok hos [​IMG]

12. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye

bu link açılmıyor

13. vespertine

vespertine Yeni Üye

Hiç bir saç modelini göremiyorum. Sanırım yenilenmesi gerekiyor :(

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Yenilendi arkadaşlarım :)

imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilleri Değişik Saç Stilleri Bayanların en büyük zevklerinden biri de saç stillerini değiştirmek.Bazı bayanlar uzun klasik saçları tercih ederken, bazıları da kısa saçları tercih eder.Hadi bakalım bayanlar bahar geldi saç stilimizi de değiştirelim yepyeni bir hava katalım kendimize...Burada sizin için farklı saç modelleri sunuyorum...Buyrun bakalım ....
  2. Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada!

Ebru Akel Saçları Ebru Akel Saç Modelleri Dün sizlerle Ebru Akel'in düğünü hakkında haberler paylaşmıştık. Bu gün ise güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel saç modelleri paylaşmak istiyor ve her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Akel saçları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.
  3. Ünlülerin Saç Topuz Modelleri

Bu yazı 2013 Topuz modelleri ile birlikte ünlülerin topuz saç örnekleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Topuz saç modelleri, asla modası geçmeyen saç trendleri arasında olmayı daima başarmıştır. Günlük hayattan, özel gecelere kadar birçok bayanın saç modelinde tercihi olan topuz, gelin başı saç modelinde en çok kullanılan tercihlerin başında geliyor. Sizler için ünlülerin saç topuz...
  4. Ünlülerin Dalgalı Saç Modellerinden Örnekler

Bu konu; ünlülerin dalgalı saç modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu bir kuraldır ki herkes kendinde olmayanı ister. Dümdüz saçlara sahip bayanlar dalga yapmaya uğraşır, dalgalı saçlı bayanlar da sürekli fön çektirerek düz saçlara sahip olmaya çalışırlar. Oysa aslında bana göre en kullanışlı saç hafif dalgalı saçtır. Çünkü dalgalı saç düz fön de tutar, dalgası da...
  5. Ünlülerin toplu saç modelleri

ünlülerin toplu saç modelleri,toplu saç modelleri, at kuyruğu modelleri, topuz saç modelleri, en güzel at kuyruğu modelleri,en şık topuzlar, pratik saç toplama hakkında bilgiler Çok sevdiğimiz toplu saçlara hareket katmak ister misiniz? At kuyruğu yapabilir, örgülerden tercih edilebilir ya da farklı toplama tarzlarıyla şık dokunuşlar katabilirsiniz. Bunu yapmak için de en doğru yol...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. imaj değiştirme