imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

saç imajı imaj değiştirme imajını değiştir imaj değiştirmek istiyorum imajımı değiştirmek istiyorum Evet Melekler, saçlarınızı değiştirmenin tam zamanı diye düşünüyor, fakat modele bir türlü karar verimiyorsanız; buyrun yerinize biz düşündük modelleri verdik size en iyi giden saç hangisi ise buradan model edinin :)

[​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. erçil

erçil Yeni Üye

Cevap: imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeş
    [​IMG]bu çok güzel

3. mislinay

mislinay Yeni Üye

Cevap: imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeş
    güzel modeller saol adminim

4. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye

sarışın olanladan istiom :)

5. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye

[​IMG] bunların sevgilim olmasını isterdim :)))

[​IMG] paris hilton kadarda güzel olmak isterdim amma velakin onun kadar çapkın olmak istemezdim :))))) gerçi ben bu halimle daha güzelim esmer güzeli :)))))))))))))))))

6. şeker kıss

şeker kıss Yeni Üye

hepside güsel benden güsel diil ama....:D

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye

[​IMG]adriana lima ablamın:Dsaç modelini beyendim benimki de böyle
    hepsinden güzel emeğine sağlık adminim:)

8. anıçisil

anıçisil Yeni Üye

buda çok güzel maşaylamı sarmışki..

9. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

[​IMG] saç rengi ve modeli çok hoşuma gidiyoooooo

10. Marin

Marin Yeni Üye

cok güzel modeller varmis :)

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

bu cok hos [​IMG]

12. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye

bu link açılmıyor

13. vespertine

vespertine Yeni Üye

Hiç bir saç modelini göremiyorum. Sanırım yenilenmesi gerekiyor :(

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Yenilendi arkadaşlarım :)

imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ünlülerin msn adreslerini görmek isteyenler burayaaaa!!!!!

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. zamanı meyve tadında yaşamak isteyenler için Rikon'dan saat modelleri

rikon saat Rikon'dan bahara özel saatler... 'Zaman, kaybedildiğinde telafi edilmeyen tek hayat ölçüsüdür',sözünden yola çıkan Rikon Saatçilik, bahara özgü yeni saat modelleriyle farklılık yaratıyor. İki cam arasındaki meyve figürleriyle tasarlanan yeni saatler, Özellikle yemek yapmayı seven bayanların mutfakları için dekoratif aksesuarlar olarak hoş birer seçenek....
  3. İsteyenler için Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri 2012

2012 Gümüş Söz yüzükleri Nişan Yüzük Modelleri 2012 Altın yerine gümüş tercih eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda gümüş söz yüzüğü ve nişan yüzüğü modellerini bir araya getiriyor ve görücüye çıkartıyoruz arkadaşlarım :)
  4. Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilleri Değişik Saç Stilleri Bayanların en büyük zevklerinden biri de saç stillerini değiştirmek.Bazı bayanlar uzun klasik saçları tercih ederken, bazıları da kısa saçları tercih eder.Hadi bakalım bayanlar bahar geldi saç stilimizi de değiştirelim yepyeni bir hava katalım kendimize...Burada sizin için farklı saç modelleri sunuyorum...Buyrun bakalım ....
  5. İsteyenler için 2012 yazlık abiye kıyafet modelleri burada!

2012 yazlık abiye elbise modelleri yazlık abiye kıyafet modası 2012 Yaz mevsimi bir yandan da düğün mevsimi olarak bilinir. Biz de bu yaz mevsiminde düğünü olacak olanlar için ve düğüne davetli olacak şık görünmeyi seven hanımlar için, 2012 yaz modası trendleri arasından seçtiğimiz birbirinden şık mı şık yazlık abiyeler sunuyoruz Melek'ler. Bu yaz mevsiminde yazlık abiye kıyafetler almak...
  6. İsteyenler için 2012 Yazlık Perde Modelleri

2012 Yazlık Perde Modelleri Yazlık Yeni Perde Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda evinde ki perdeleri yenilemek isteyip de bunun için bizden yazlık perde modelleri isteyen misafirimz için ve sizler için 2012 ev tekstil ürünleri trendleri arasından seçtiğimiz yazlık perdeler sunuyoruz hanımlar.
  7. 2012 leopar desenli ayakkabı modelleri isteyenler için

2012 leopar modası leopar desenli ayakkabı modelleri bildiğiniz gibi 2011 ve 2012 modası eskilerin en çok tutulan leopar modası oldu Melek'lerim. Artık bir çok kişiye daral getiren leoparlar hala bir çok kadın ve modacı tarafından trendler arasında ki yerini koruyor. Biz de bu sayfamızda isteyenler için 2012 ayakkabı modası trendleri arasından seçtiğimiz leopar ayakkabı modelleri sunmak...
  8. Ünlülerin Bu Yaz Kullandıkları Saç Modellerinden Seçmeler 2012

ünlülerin saç modelleri ünlülerin saç kesim modelleri 2012 Sevgili melekler, yazın kullanışlı olması ve terletmemesi açısından genelde topuz modelleri ve atkuyruğu ile saç örgüleri en fazla kullandığımız saç modelleri arasında yer alır. Biz bunları kullanıyoruz ama merak ediyor musunuz ünlüler bu yaz hangi, saç modelleriyle arz-ı endam ediyorlar ? İşte merak edenlere Kirsten Dunst'tan...
  9. Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada!

Ebru Akel Saçları Ebru Akel Saç Modelleri Dün sizlerle Ebru Akel'in düğünü hakkında haberler paylaşmıştık. Bu gün ise güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel saç modelleri paylaşmak istiyor ve her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Akel saçları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.
  10. Ünlülerin Dalgalı Saç Modellerinden Örnekler

Bu konu; ünlülerin dalgalı saç modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu bir kuraldır ki herkes kendinde olmayanı ister. Dümdüz saçlara sahip bayanlar dalga yapmaya uğraşır, dalgalı saçlı bayanlar da sürekli fön çektirerek düz saçlara sahip olmaya çalışırlar. Oysa aslında bana göre en kullanışlı saç hafif dalgalı saçtır. Çünkü dalgalı saç düz fön de tutar, dalgası da...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. imaj değiştirmek

,
  2. imaj nasıl değiştirilir