gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

insanı düzelttiğim zaman dünya kendiliğinden düzelmişti

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Herkes dünyayı düzeltmeye çalışıyor. Ya kendimiz. ???? Bu müthiş motivasyon yazısını mutlaka okuyun!!! [​IMG]

Adam, bir haftanın yorgunluğundan sonra pazar sabahı kalktığında bütün haftanın yorgunluğunu çıkarmak icin eline gazetesini aldı ve bütün gün miskinlik yapıp evde oturacağını düşündü.Tam bunları düşünürken oğlu koşarak geldi ve sinemaya ne zaman gideceklerini sordu. Baba oğluna söz vermisti bu hafta sonu sinemaya götürecekti ama hiç dısarıya çıkmak istemediğinden bir bahane uydurması gerekiyordu. Sonra gazetenin promosyon olarak dağıttıgı dünya haritasi gözüne ilişti. Önce dünya haritasını küçük parçalara ayırdı ve oğluna “Eğer bu haritayı düzeltebilirsen seni sinemaya götüreceğim” dedi sonra düşündü; “Oh be kurtuldum en iyi cografya profesörünü bile getirsen bu haritayı akşama kadar düzeltemez.” Aradan on dakika geçtikten sonra oğlu babasının yanına koşarak geldi ve “Baba, haritayı düzelttim artık sinemaya gidebiliriz” dedi. Adam önce inanamadı ve görmek istedi. Gördüğünde de halen hayretler içindeydi ve bunu nasıl yaptıgını sordu. Çocuk; “Bana verdigin haritanın arkasında bir insan vardı.

insanı düzelttiğim zaman dünya kendiliğinden düzelmişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman, eşyaya değil, insana yatırım yapma zamanı

Zaman, eşyaya değil, insana yatırım yapma zamanı

Zaman, eşyaya değil, insana yatırım yapma zamanı Bir arkadaşımın anlattıklarını yazıyorum; "Yıllarca memuriyet yaptım. Dindardım. Beni beğenenler de vardı, beğenmeyenler de. Adına ister tayin deyin, ister sürgün. Diyar diyar dolaştırıldım. Hiçbir tayinden şikâyet etmedim. Eşyam azdı. Eskiciden küçük bir buzdolabı almıştım. Gardırobum, büfem ve koltuklarım yoktu. Tayinim çıkınca...
  2. Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

dünyanın en büyük kıçı Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz? ATA'MIZA göre dünyanın en büyük insanı kim biliyormusunuz? Atatürk bir akşam, Çankaya'da arkadaşlarına sordu - Dünyanın en büyük insanı kimdir? - Timur'dur Paşam! - Değil - Fatih'tir - Değil - Yavuz Sultan Selim - Değil - Alpaslan - Değil - Napolyon - İskender -...
  3. Dünyanın en yaşlı insanı 115 yaşında öldü

Dünyanın en yaşlı insanı 115 yaşında öldü

Dünyanın en yaşlı kişisi olarak bilinen Portekizli kadın Maria de Jesus, 115 yaşında öldü. Bir yakını, Maria de Jesus'un hastaneye kaldırılırken ambulansta öldüğünü söyledi. Yaşlılık Bilimi Araştırma Grubunun internet sitesine (Gerontology Research Group Index Page, as of [1997 - 2007]) göre, Maria de Jesus, ABD vatandaşı Edna Parker adlı kadının geçen Kasımda 115 yıl ve 220...
  4. Dünyanın en vahşi 9 insanı

Dünyanın en vahşi 9 insanı

en büyük insan cesedi vahşi insan yaşamı vahşi insanların yaşamı dünyanın en büyük cesedi Bunları insan denirmi bilemiyorum ama buyrun size dünyanın en vahşi 9 canlısı 1-BEHRAM 1790-1840 döneminde Thug mezhebinin lideriydi we 931'den fazla insanı boğarak kurban ettiği sanılıyor. ------------------------------------ 2-KONTES ERZSEBET BATHORY Macaristan'da 1610 yılına kadar olan dönemde...
  5. dünyanın en uzun insanı kim?

dünyanın en uzun insanı kim?

dünyanın en uzun insanı kim? biliyorsanız lütfen dünyanın en uzun insanı kim yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş