gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

insanlar ve hayvanlar:)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  6. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  7. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
insanlar ve hayvanlar:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar Evcil hayvan sahibi olmak için çocuğunuzun 5 yaşına gelmesini beklemek iyi bir fikirdir. Yaralanmaların önüne geçmek için: - Evcil hayvanı dikkatlice seçin. - Çocuğunuzu evcil hayvanların yanında iken gözetim altında tutun. - Çocuğunuza hayvanların yanında nasıl davranacağını öğretin. Güvenlik Kontrolü ; Çocukları köpekler ve diğer hayvanların...
  3. Hayvanlara insan hücresi enjeksiyonu

Hayvanlara insan hücresi enjeksiyonu

Deneylerde insan hücrelerinin hayvanlara verilmesi giderek daha çok tartışılıyor. Bu deneylere karşı çıkanlar, insan-hayvan arası hibrit canlıların ortaya çıktığını iddia ediyor. Karayip Denizi’nde küçük bir ada olan St. Kitts’te, Mary Shelley’nin 1818 tarihli Frankenstein romanını anımsatan bir deney yapılıyor. Yale Üniversitesi uzmanları Parkinson hastası maymunların beynine insan hücreleri...
  4. İnsanlar Modaya uyarda...Hayvanlar uymazmı

İnsanlar Modaya uyarda...Hayvanlar uymazmı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İlk Başlık ve Hayvanlarım

İlk Başlık ve Hayvanlarım

Merhaba bu hesabı yeni aldım.Eskisinin şifresini unuttum.Ankaradxa yaşıyorum.Neyse bunu başka köşeye yazmam gerekir.Benim beslediğim hayvanlarımı öğenmek ister misiniz: 1-)Balık:Balıklarım 1 hafta önce yavruladı.Evimde 2 metrelik akvaryu var.Ama yavrular büyüyne kadar ortası camla ayırdım.16 yavru var. 2-)3 Muhabbet kuşum var.Maviş Efe ve Şeker

Sayfayı Paylaş