gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internette hakaret günahmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internne birisi hakkında konuşmak veya hakaret etmek günahmı acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hakaret etmek başlı başına zaten çirkin bir hareket.Çirkin olan şeyleri de İslamın kabul etmesi mümkün değil,yani günah sebebi.Bunun karşılıklı ,telefondan,kişinin arkasında ya da sanal ortamda olması da bir şey değiştirmez.Çirkin hareket her durumda çirkindir.

Forumumuzda bulunan İnternetle Veda Ettiklerimiz adlı konuyu incelemenizi tavsiye ederiz...

internette hakaret günahmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibar Hakaretler

Kibar Hakaretler

"Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz" "Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular.Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı." "Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce...
  2. hakaret

hakaret

Kendisine hakaret ediliyorsa güzel söz duyar, kendisi hakaret ediyorsa iyilik yapar.
  3. günahmı

günahmı

merhaba ben burnumdan rahatsızım burnum kemerli olduğu için dış görünüşü çok rahatsız edici. bu yüzden burnumda küçük çapta bir ameliyat yaptırmak istiyorum ama günahı varmı yok mu bilmiyorum bu konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  4. İnternette çetleşmek günahmıdır?

İnternette çetleşmek günahmıdır?

Bazı şeyler vardır, anlatmakla öğrenilemez; ancak yaşamakla öğrenilir. Yaşamayan bilmez. Çocuğa ateşin yaktığını ne kadar anlatırsanız anlatın, onu tatmadıkça, acısını hissetmedikçe gerçek manada ateşin ne olduğunu anlayamaz. Yaşamadıkça zararının tam olarak anlamanın mümkün olmadığı hususlardan biri de şöhret ve paradır. Bilhassa gençlerimiz bu iki arzuya kavuşmak ve "sanatçı"...

Sayfayı Paylaş