gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İpad İle İnternete Nasıl Bağlanabilirim

İpad İnternete Bağlanma

Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/228039-ipad-mini-ozellikleri-hakkinda-bilgiler.html sunmuştuk. Bu yazımızda ise İpadla internete nasıl bağlanabilirim diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz içinb, İpad internete bağlanma konusunda bilgiler paylaşıyoruz.

iPad 1 ya da 2 fark etmez Apple’ın tablet bilgisayaları ile internete bağlanmak için iki yol vardır.

- Kablosuz internet erişim noktası ( WiFi)

- 3G bağlantısı ile

iPad ana menüsünden “Ayarlar” bölümüne giriş yaptığınızda açılan sayfada “Network” sekmesine erişim sağlayın. (Ekran görüntüsünde buraya kadar olan bölüm gösterilmiştir. ) Buraya girdiğinizde karşınıza VPN ve Wi-Fi olmak üzere 2 adet seçenek ile karşılaşacaksınız.

Bu bölümden sonra, Wifi sekmesine girdiğinizde bulunduğunuz ortamdaki kablosuz ağları otomatik olarak taramaya başlıyor. Bulduğu ağlar arasında giriş yapmak istediğiniz ağı seçmek sizin parmaklarınızın ucunda. Bunun dışında hiç bir özel ayarlama yapmanız gerekmemektedir.

İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni tanımak isteyenler buraya

beni tanımak isteyenler buraya

slm hanımlar ben yeni aranıza katıldım asker eşiyim 26 yaşındayım ve 5 yaşında bi kızım var manisadayım hepinizi öpüyorum melekler
  2. bağlanmak

bağlanmak

Rüyada iki elinin birbirlerine baglanmis oldugunu görmek, kudretsizlikle yorumlanir. Bir kimsenin iki elini baglamak, onu iktidardan düsürmektir, iki elinin birisi tarafindan baglandigini görmek, o kimse vasitasiyla iktidarinin elinden alinacagina isarettir. Iki elini bagli görmek, aptalliga delalet eder. Elleri ve ayaklari sarili ve bagli görmek, rüya sahibi için kötü ve hayirsizdir. Bütün...
  3. mekik isteyenler buraya :)

mekik isteyenler buraya :)

mekik havlu kenarı mekik havlu kenarları mekikhavlukenarları öğrenmek istiyorum buna benzer değişik renklerde mekik siparişleriniz yapılır! şimdilik resimler bu kadar ama yeni modeller elimizde var onlarıda en kısa sürede sizlerle paylaşacağım 1 tanesi :35 tl dir toplu siparişlerde indirim yapılır, siparişleriniz için pm(özel mesaj atmanız yeterlidir) bu...
  4. yenilenmek isteyenler buraya!!!!

yenilenmek isteyenler buraya!!!!

Sevgili melekler... Sizde biliyorsunuz ki biz kadınlar için imaj herşeydir.Saçımızdan tutun ayakkabımıza kadar herşeyimiz kendimize yakışan olsun istiyoruz. İşte size çok güzel bir bölüm; Saçınızdan sıkıldınız mı? kesmek,boyamak yada şekil mi vermek istiyorsunuz ?saç şeklini,ten rengini tarif et hatta kısaca kendini tarif et sana uyan imajı yaratalım ve sana yakıştıralım. Çevredekilerin...
  5. Kopmak İsteyenLer Buraya...

Kopmak İsteyenLer Buraya...

Umarım beğenirsiniz meLekLerim....yupis :laugh:

Sayfayı Paylaş