İple bıyık nasıl alınır?

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında Mucu'mm tarafından paylaşıldı.

1. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye

İple bıyık alma işlemi etkili bir yöntem olup yapması kolaydır.Bunun için naylon iplik değil pamuklu ip kullanmanızı öneririm.Önce eline yeterli uzunlukta ip alıyorsunuz ipi başınızın arka tarafından iki ucu öne gelecek şekilde tutuyorsunuz 2 kez düğümlüyorsunuz sonra dudak üstüne gelip ipi sağa sola çevirip kurtuluyorsunuz. Bayanlar bu iş için sürekli kuaförlere para harcamanıza gerek kalmadan evde kendiniz halledebilirisiz…

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkürler

3. Ayşe Nur Ayten

Ayşe Nur Ayten Forum Okuru

tşk ama nasıl yapıcaz bir video atın çünkü diğer yöntemli videolar var hep maalesef :(

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Buyrun :)

5. kader.bal

kader.bal Yeni Üye

çok uğraştırıcı deil mi sizcede :/

İple bıyık nasıl alınır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ağız kuruluğu nasıl kontrol altına alınır? nasıl tedavi edilir?

Ağız kuruluğu nasıl kontrol altına alınır? nasıl tedavi edilir? sık sık yudum yudum su içilmeli. gece yatarken yanında sıvı içecek, su bulundurulmalı şekersiz sakız çiğnenmeli sigara,alkol,şekerli yiyeceklerden uzak durulmalı yaşanılan mekanın nemi ayarlanmalı gerekirse eczanelerden temin edilebilen yapay tükürük...
  2. vize nasıl alınır?

pasaport kaç günde çıkar almanya vizesi kaç günde çıkar vize almanya öğrenci vizesi vize nasıl çıkarılır Vizeyi Rahatlıkla Alabilecek Olanlar Lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencisi olanlar , üniversiteden yeni mezunlar ve üniversite mezunu olup bir işte çalışanlar öğrenci vizesini kolaylıkla alabilirler. Vize müracaatlarında öğrenciler finansal durumlarını belgelemek zorundadırlar. Eğer...
  3. Pasaport nasıl alınır?

pasaport fotoğraf ölçüleri pasaport için fotoğraf ölçüleri yeşil ölçüsü yeşil Yurt dışına çıkacaksınız vize aldınız ama pasaport işlemlerinizi nasıl halledeceğinizi bilmiyorsunuz pasaport için neler gerekiyor işlemler nelerdir bu gibi sorularınızın tüm cevapları burda :) Normal Pasaport Türk vatandaşlarının umuma mahsus münferit ve umuma mahsus müşterek pasaportları yurt içinde Valiliklerce,...
  4. Bıyık Nasıl Alınır?

kadınlarda bıyık nasıl alınır bıyık nasıl alınır iple video iple alma Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz kızlar? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip,cımbız,ılık ağda gibi...Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var! Bıyık Nasıl Alınır? Yeni nesil soğuk...
  5. Kaş Nasıl Alınır?

kaş alındıktan sonra ip ile kaş nasıl alınır alırken ip nasıl tutulur Yüz ifademize anlam katan en önemli öğelerden biri kaşlarımız. Yanlış alınması bir anda yüzünüzün tüm ifadesini değiştirip anlamsızlaştırabilir. Bu nedenle hep güvendiğimiz insanlara gideriz. Son dönemlerdeki sıkıntılar nedeniyle hepimiz güzellik için ayırdığımız bütçeyi kısmaya hatta neredeyse hiç harcama yapmamaya...
  6. Nasıl Abdest Alınır

Nasıl Abdest Alınır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım varsa bizede yazsın bizde öğrenelim.
  7. Abdest Nasıl Alınır ?

Nasıl Abdest Alınır Abdest Nasıl Alınır Sevgili melekler, bu yazımızda her müslümanın bilmesi gereken bir bilgiyi, abdestin nasıl alınacağını sizlerle paylaşıyoruz :) Abdest almaya başlamadan önce "Niyet ettim Allah rızası için abdest almaya" diye niyet ederiz. "Eûzübillahimine şşeytanirracim-Bismillahirrahmanirrahim" dedikten sonra ellerimizi parmak uçlarından...
  8. Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Kızlar ben bıyıklarımı bi kaç defa epilasyon aleti ile aldım arkadaşlarım siyahlaştırır onunla alma dediler. Fikriniz var mı yardımcı olur musunuz ? Gerçekten siyahlaştırır mı ?
  9. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Nasıl Nereden Alınır 2013

vukuatlı nüfus kayıt örneği nasıl alınır vukuatlı nüfus kayıt örneği nerden alınır Sevgili melekler, az önce çette sohbet ederken arkadaşımız Lavi'nin bir sorusu üzerine bu konuyu açmış bulunuyorum. Merak edenler ve öğrenmek isteyenler için işte 2013 vukuatlı nüfus kayıt örneği alımıyla ilgili tüm bilgiler... Aile bildirgesi olarak da bilinen vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesi aile...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. iple bıyık nasıl alınır resimli anlatım

,
  2. iple bıyık alma resimli anlatım

,
  3. iple bıyık alma resimli gösterim

,
  4. ip ile bıyık nasıl alınır resimli anlatım,
  5. iple nasıl bıyık alınır resimli anlatım ,
  6. iple bıyık nasıl alınır,
  7. iple bıyık alma,