İple bıyık nasıl alınır?

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında Mucu'mm tarafından paylaşıldı.

1. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye

İple bıyık alma işlemi etkili bir yöntem olup yapması kolaydır.Bunun için naylon iplik değil pamuklu ip kullanmanızı öneririm.Önce eline yeterli uzunlukta ip alıyorsunuz ipi başınızın arka tarafından iki ucu öne gelecek şekilde tutuyorsunuz 2 kez düğümlüyorsunuz sonra dudak üstüne gelip ipi sağa sola çevirip kurtuluyorsunuz. Bayanlar bu iş için sürekli kuaförlere para harcamanıza gerek kalmadan evde kendiniz halledebilirisiz…

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkürler

3. Ayşe Nur Ayten

Ayşe Nur Ayten Forum Okuru

tşk ama nasıl yapıcaz bir video atın çünkü diğer yöntemli videolar var hep maalesef :(

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Buyrun :)

İple bıyık nasıl alınır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bıyık

Hoş rızıktır. Normal büyüklükteki bıyık sünnet ölçülerinde yaşamaya, Aşırı uzun bıyık sapkınlığa, haram mal yemeye yahut kedere, Bıyığa güzel koku yahut yağ sürmek işlerin güzellik ve albenisine, Bıyığı tamamen kesmek -yadırganmıyorsa- sıkıntıdan kurtulmmaya, aksi halde kötü şöhrete yahut fakirliğe delalet eder.Rüyada bıyıklı olarak görülen kişinin, boş ve dağınık bir hayat yaşadığına...
  2. Bıyık Nasıl Alınır?

kadınlarda bıyık nasıl alınır bıyık nasıl alınır iple video iple alma Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz kızlar? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip,cımbız,ılık ağda gibi...Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var! Bıyık Nasıl Alınır? Yeni nesil soğuk...
  3. Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Kızlar ben bıyıklarımı bi kaç defa epilasyon aleti ile aldım arkadaşlarım siyahlaştırır onunla alma dediler. Fikriniz var mı yardımcı olur musunuz ? Gerçekten siyahlaştırır mı ?
  4. Abdest Nasıl Alınır (Görüntülü)

bayanlar için abdest nasıl alınır ,bayanlar için abdest alma nasıl olur ,kadınlar nasıl abdest almalı,abdest nasıl alınır,abdest almak,namaz için abdest alma,bayanlar namaz için nasıl abdest almalı,görüntülerle abdest alma,resimli anlatım abdest alma Abdest Nasıl Alınır Bayan EN DOĞRU ABDEST NASIL ALINIR TIKLA ÖĞREN Mümkünse kıbleye karşı oturulur. "Niyet ettim Allah rızası için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. iple bıyık nasıl alınır resimli anlatım

,
  2. iple bıyık alma resimli anlatım

,
  3. iple bıyık nasıl alınır resimli

,
  4. ip ile bıyık alma resimli anlatım,
  5. evde nasil biyik alinir,
  6. iple nasıl bıyık alınır resimli anlatım ,
  7. naylon iple bıyık alınırmi,