gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2010 Kaş Modası

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kaş nasıl gürleşir kaş modelleri çıkması için ne yapmalı modelleri 2010 2010 şekilleri Her yıl, her şey de olduğu gibi, kaş'larda da moda değişiyor. Sevgili Melek'ler, 2010 yılın da kaş modelleri şimdikinin tam aksi olacak. Yüz'e olduğundan daha çok yumuşaklık ve sevecenlik katacak ve yaşımızdan daha da küçük gösterecek. Nasıl mı? Eee beni takip ederseniz öğrenirsiniz kızlar:):)
    Kaşınızı kime aldırmalısınız?Bunun için kaşınızı alacak kişinin kendi kaşlarını nasıl aldığına bakmanız yeterli. Kuaför salonuna girdiğinizde kaş alacak kişinin kaşlarına dikkatlice bakın.

Kaşları iyi alınmış gözüküyorsa tereddüt etmeden kaşlarınızı ellerine teslim edebilirsiniz.

Bu görüntüye sahip olmak için 3 neden

* Kalın görünümlü kaşlar, göz bölgenizi daha çok vurgular.
    * Göz makyajına fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.
    * Kavis olmadığı için kendiniz de kolayca düzeltebilirsiniz.

Eski alışkanlık, yeni trend

Bumerang görünümlü kaşlara elveda: Son yıllarda hemen hemen herkesin tercihi olan ince ve kavisli kaşlara veda etmenin zamanı geldi. Bu tip kaşlar, yüze kızgın bir ifade verdiği gibi, yaşı da büyük gösteriyor!
    Hafif eğimli, kalın kaşlara merhaba: Yeni kaş modelinizle yüzünüzün ifadesi yumuşayacak. Ancak, bu kaş modelini, seksenli yılların dağınık ve kalın kaş modası ile karıştırmayın!

Kaş alma metodları

Cımbız: Yeni kaş modasını uygulamak için önce profesyonel ellere ihtiyacınız olacak. Daha sonra kendiniz aynı şeklin üzerinden düzeltebilirsiniz. Kalın kaşlar, ince kaşlara göre daha az uğraş isteyeceği için cımbızla düzeltmeniz yeterli olacaktır.

Ağda: Ülkemizde henüz fazla yaygınlaşmasa da ağda ile kaş almak pratik ve acısız bir yöntem. Gür ve inatçı kaşlar için cımbızdan daha etkili olan ağdayı kendiniz uygulamayın. Bu işlemi kaşınızı alan kişinin yapması daha doğru olur.

Kaş boyama metodları

Yeni kaşlarınıza kavuşmak için biraz zaman, biraz da sabır gerekeceği için, kalınlaşma sürecinde kaşlarınızı boyayarak düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz. Kaş renginizin saç renginizle uyumlu olması için kaşlarınızı saç boyası ile değil de kozmetik reyonlarında bulabileceğiniz kaş kit'leri ile boyayın. Hemen hemen her markanın kaş kit'i var.

Evde kaş alma yöntemleri

Kaşlarımı kimseye elletmem kendim alırım diyorsanız yeni kaş modasını evde de uygulayabilirsiniz.

1. ADIM: Bir kalemi burnunuzun kenarına paralel şekilde tutarak kaşınızın başlangıç noktasını belirleyin. Kaşınızın en yüksek bölgesini yani eğimin başlayacağı yeri belirlemek için kalemi göz bebeğinizin bitiş noktasına paralel tutarak işaretleyin. Bitiş noktasını belirlemek içinse, kalemi gözünüzün dış köşesinden kaşınıza diagonal tutun.

2. ADIM: Göz kalemiyle işaretlediğiniz noktaları birleştirerek kaş şeklinizi oluşturun. Daha sonra cımbız, ip veya ağda yardımıyla işaretin üzerinden alın.

Kaşlarınızın görüntüsü kalın olacağı için birden fazla tüy çekmeyin. Kaşlarınızı tek tek alın ki arada boşluklar olmasın. Kaşlarınızın üst bölgesi için de aynı durum geçerli. Çok fazla tüy alırsanız kaşınızın şeklini bozabilirsiniz.

3. ADIM: Kaş fırçası ile tarayıp, uzun tüyleri makasla kesin.

Gözler ve kaşlar yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından biridir. Kadın her ne kadar saçıyla, boyuyla, yüzüyle güzel denilse de ki yüz güzelliği gözlerden ve kaşlardan geçer ben buna inanıyorum:)

Sevgili Melek'ler, şekli bozulmuş olan kaşlarınızın şeklini değiştirmek için, kalınlaştırmak için ya da konumuz da önerdiğimiz 2010 kaş modeline sahip olmak için, kaşlarınız almadan bekleme, uzama süresine girdiyseniz, size bir tavsiyemiz var.

Kaşlarınızın daha çabuk uzaması ve gürleşmesi için , sarımsak sürün ya da badem yağı sürün...

Meleklermekani.com

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tskler ***** :)
    bende kaslarimi kendim aliyorum.

Cokta becerikli oldugumu düsünüyorum bu konuda :D

Kalemle olan yöntemi bende yapiyorum. Yani pararel bir sekilde tutmayi...

Cokta faydali oldugunu düsünüyorum...

Emegine saglik cnm... :)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben beğenmedim bu kaş modasını :D :huhe: Ben kavisli kaş severim bi kere :D Eğer ince olmazsa sinirli göstermiyor ki :D İnce ve kavisli kaşı bende sevmem ama orta kalınlıkta olursa kavis daha çok yakışır kaşa ve bence en ideal kaş tipi kavisli ve orta kalınlıktaki kaştır :utan:
    Tutturamıyorum bir türlü kendimde ama olsun :utan:
    Paylaşım için teşekkürler.

4. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaşlarımın uzun olması için uçlarda da kaş çıkmasını istiyorum ne yapmalıyım?

5. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler bende kaşlarımı kendim alırım ama biraz seyrek sarmısakla gürleştirmeyi deneyeceğim

6. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kaşlarımın da maşallahı var hani.. recep ivedik gibi :D :D :D

7. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene kalın kaş moda

8. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ayy kuaför yolu göründü:D

10. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kaşlarımı almıyorum herkes zaten alınmış gibi elleme dio uzun süre önce almıştım ergeniz tabi :D ama 2-3 tanecik şey alıyom bitiyo gerenk yok yavv:D

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende kaşlarımı kendim alıyorum ve güzel alıyorum.Kim görse nerde aldırdın diyo ama tabiki ben alıyorum genelde bu tür şeyleri kendim yaparım hiç uğraşamam kuaförle felan:D

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bende çoğunluk kendim alıyorum gayette becerikliyimdir

13. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa duydum kaş modasınıı aaaaaaaaaa

14. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kaşlarımı almıyorum çünkü alınacak kadar çok kaşım yok:)ama bu sene kalın kaş çok moda kalın ve gür kaşlar trend ama önemli olan yüz şekline gitmesi ve hoş bir ifade katması

15. miss_zilay

miss_zilay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bayilirim kalin kaslara, benimde kalin. Bide gözler güzel olunca süper duruyor

2010 Kaş Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalın Kaş Modası

Kalın Kaş Modası

erkekte kalın kaş kalın kaş erkek resimleri erkeklerde erkek Kalın kaş modası podyumlarda eserken birçok ünlü (yerli-yabancı) bu akıma kendini kaptırdığını görüyoruz.Ece Sükan'ın en başta olduğu kalın kaş modasını görebiliriz.Bazı yüzlere çok giden bir bu moda genelde yakışmıyor.
  2. 2010 Etek Modası

2010 Etek Modası

kemerli etekler Yüksek Belli Etekler 2010 da en fazla tercih edilecek etek modellerinden birisi yüksek belli ve dar, vücuda oturan etekler olacak. Renklerde tercihler ise tabi ki bu sezonun moda renkleri arasından yapılmalı; siyah, gri ve lacivert. Yüksek belli eteklerinizi gömleklerinizle ya da renkli atletlerle kombinleyebilirsiniz. Mini Etekler 2009 yazında oldukça çok tercih edilen...
  3. Meleklere 2010 modası

Meleklere 2010 modası

Bu çantadan kuzenimde de var hem kullanışlı hem de rahat.......
  4. Kalın/Uzun kaş modası

Kalın/Uzun kaş modası

uzun kaş uzun kaşlar Sevgili Meleklerimiz artik Tv´lerde bir cok ünlü bayani kalin uzun kaslarla görüyoruz, deniliyor ki 1980lerden kalma uzun kas modasi geri dönüyor. Siz bu modayi nasil buluyorsunuz? Bana sorarsaniz bircok ünlüye yakismadigi gibi cokda tuhaf duruyor. Asagida ekledigim resimlere bakip yorumlarinizi bekliyorum......
  5. 2012 makyaj modası kalın kaşlar

2012 makyaj modası kalın kaşlar

2012 makyaj modası güzellik sırları kalın kaşlar yeni makyaj modası konumuzda.Makyaj yapmak her bayanın çocuklukdan başlayan vazgeçilmez tutkusudur.Paralarımızın bir kısmı da bu malzemelere gidiyor.Makyaj modasıda her yıl yeni modellerle karşımıza çıkıyor.2012 makyaj modasında doğal görünüm fazla abartılmayan makyaj ön plana çıkıyor, hep ince kaşlar modayken 2012 makyaj modasında kalın kaşlar...

Sayfayı Paylaş