gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

irem ve tuananın bebek ismi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

irem ve tuananın gerçek anlamı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İrem ismi hakkında çelişkili görüşler bulunmaktadır.Bir kısım İrem kelimesinin cennet bahçesi anlamına geldiğini söylemekte,bir kısım ise Ad kavminin cenneti inkar ederek dünyada cennet kurabileceklerini iddia ettikleri ,daha sonradan Allah tarfından helak edilen yalancı cennet anlamına geldiğini ifade etmektedir.Hatta bu bilginin Fecr Suresinde de yer aldığı söylenmektedir.

Tuana isminin anlamı içinse ,forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz...

http://www.meleklermekani.com/t-kiz-isimleri/79912-tu-kiz-isimleri.html

irem ve tuananın bebek ismi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin İsmiyle Ninnisini Dinletin!

Bebeğinizin İsmiyle Ninnisini Dinletin!

bebeğinizin ismini seçip ismine özel ninniyi dinliyorsunuz http://ailemiseviyorum.com/ninni.php
  2. En güzel 100 bebek ismi

En güzel 100 bebek ismi

yazmira ne demek yazmira isminin anlamı en güzel 100 isim nilsu isminin anlamı Güzel meleklerim eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz, en popüler 100 isime bir göz gezdirin. Bu liste çok işinize yarayacak.Daha kolay karar vericeksiniz.Gerçektende beğenilmiycek gibi de değiller.İsimlerin hepsi birbirinden güzel:) Bebeğimiz gelmeden ne çok düşünürüz ismini,...
  3. Bebek ismi bulma robotu yapmışlar :)

Bebek ismi bulma robotu yapmışlar :)

bebeğinize isim önerileri bebek ismi bulma bebek isim bulma uygun önerileri Selam arkadaşlar, Çok güzel bişey buldum. Forumda da aradım ama bulamadım yeni galiba.. Anlamlarına göre bikaç seçenek seçiyosunuz, uygun isim önerileri yapıyolar... Linki aşağıda... Bebek İsimleri - Anademi.com Hadi kolay gelsin... :)
  4. İrem isminin anlamı

İrem isminin anlamı

irem isminin kurandaki anlamı iremin anlamı irem isminin irem isminin anlamı, anlamı nedir, kurandaki anlamı, dini anlamı, gerçek anlamı, analizi, kelime anlamı nedir diye merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. "İrem" günümüz de sıkça duyduğumuz bir isimdir ki, benim de sevdiğim isimlerin başında gelir... İrem isminin anlamını halk arasında "cennet bahçesi"...
  5. irem isminin anlamı nedir

irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D

Sayfayı Paylaş