gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Işığın Yansıması nasıl olur

Konu, 'Wallpaper & Duvar Kağıdı' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Doğanın güzelliğine birde ışığın yansıması dahada eşsiz bir güzellik katmış.Sanki beni oraya götüren dediğinizi duyar gibiyim:DHem sonbaharın hemde yazın etkisinin olduğu muhteşem wallpaperlar. [​IMG]

ayça* bunu beğendi.
  2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    her karede çok güzel yansımış.beni oraya götürün :D [​IMG]

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    büyüleyici bi güzellik...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben ışığın yansımasını sordum siz bize bu fotoğrafları veriyosunuz.Bizimde işimiz gücümüz var bunlarla vakit öldüremeyiz.

Işığın Yansıması nasıl olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işığın Yansıması Biyografi

Işığın Yansıması Biyografi

Işığın Yansıması yıllardır popüler kulvarın dışında kalmaya özen gösteren, klasik/protest rock çizgisinde kendi müziğini oluşturan bir gruptur. Grup ilk olarak, Uludağ Üniversitesi'nde 80'li yılların ortalarında, öğretim üyeliğini ve Müzik kulübü danışmanlığını sürdüren Murat Özyüksel ile Müzik kulübünden bazı öğrencilerin birlikte müzik yapmaya başlamalarıyla oluşmuştur. Şu anda grupta...
  2. Işık nasıl kırılır

Işık nasıl kırılır

Çay bardağı içerisine su yokken kurşun kalemi koyarak bakınız. Kalemin çay bardağı içerisindeki görüntüsünü incelersek kalemin görüntüsünde herhangi bir kırılma gözleyemeyiz.
  3. Ateş Böceği Nasıl Işık Saçıyor?

Ateş Böceği Nasıl Işık Saçıyor?

Yaz gecelerinin karanlığında otların arasında veya havada uçarken parıldayan, yanıp sönerek sarı-yeşil bir ışık veren bir böceği görmüşsünüzdür. Yanına yaklaşıldığında ışığını söndüren, gece karanlığında izini kaybettiren bu böceğin ismi ateş böceğidir. Aslında bu böceğin verdiği ışığın ateşle de sıcaklıkla da bir ilgisi yoktur. Bunun bilimsel adı “soğuk ışık”tır ki günümüz teknolojisi...
  4. Işık pleengi yaptıran varmı?

Işık pleengi yaptıran varmı?

"Melano Out System" adı verilen enzim peeling, salgılanan melaninin koyu renge dönüşmesini sağlayan tyrosinase enzimini baskılayarak ciltteki melanin oluşumunu azaltır. Ciltteki lekeli bölgelerin rengi açılarak etkin bir tedavi sağlar. Kimyasal Peeling ile Arasındaki Fark Kimyasal peeling cildin üst tabakasını soyarak etki ediyor. Enzim peeling ise cildin alt tabakasında bulunan...

Sayfayı Paylaş