gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Işık enerjisi ile yapılan teknolojik aletler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim bir araştırmam var bana acil olarak lazım da. Acaba ışın enerjisi ile ilgili yapılan son teknolojik aletler hakkında bilginiz var mı var ise benimle paylaşmanız mümkün mü ?varda bilenler lütfen cevaplayabilirmi ACİL.

Işık enerjisi ile yapılan teknolojik aletler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak Aletleri ile Zayıflayın

Mutfak Aletleri ile Zayıflayın

en iyi katı meyve sıkacağı hangisi Zayıflamak ve fazla kilolarımızdan kurtulmak için denemediğimiz yol kalmadı:DBen şahsen şimdiden kendimi diyetisyen,spor hocası gibi hissediyorum.Onlar kadar bilgiye sahibim bu konularda:DBen kendime bir kaç öğrenci bulup zayıflatmam lazım ama ilk önce kendimi zayıflatmam lazım:D:D:DBenim gibi mutfaktan çıkmayan akşama kadar yemekle,pasta börekle uğraşan...
  2. Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum. Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse...
  3. Güneş Enerjisi İle ÇAlışan İlk Klavye

Güneş Enerjisi İle ÇAlışan İlk Klavye

güneş enerjisi ile çalışan klavye, kim buldu, icatlar, buluşlar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Otomobiller, şarj cihazları, televizyonlar… Güneş enerjisiyle çalışmayan bir klavyeler kalmıştı :D:D Son zamanlarda güneş enerjisiyle çalışan cihazlarda önemli bir artış söz konusu. Otomobil, televizyon ve radyolardan sonra şimdi de kablosuz bir klavyeyle karşı...
  4. Teknolojik Müzik Aleti!..

Teknolojik Müzik Aleti!..

müzik aleti, değişik, teknolojik, konkreet perfomer, dijital müzik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dijital müzik sevenler için geliştirilmiş bir müzik aletiyle sizi tanıştırmak istiyorum.Konkreet Labs firmasının Konkreet Performer adıyla görücüye çıkardığı uygulama,ekrana dokunarak müziğin ritmini, melodisini ve tonunu seçme imkanı sunuyor ve bir de tabii...
  5. Isı Enerjisi İle İlgili Bilgiler

Isı Enerjisi İle İlgili Bilgiler

ısı enerjisi nedir nasıl ortaya çıkar oluşumu birimi yayılma şekilleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bir cisme dokunarak onun sıcak mı soğuk mu olduğunu anlayabiliriz melekler.İşte cisimlerin arasında ki bu farka sıcaklık denir.Oysa ısı farklı birşeydir.Mesela bir kazan su kaynatalım ve bu sudan bir tasa su alalım.Tasta ki suyla kazanda ki suyun sıcaklıkları aynı ancak ısıları...

Sayfayı Paylaş