gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Işıklı Saksı Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bahçelerimizde, evimizin içinde yetiştirdiğiniz çiçeklerin saksılarının ışık saçmasını istermisiniz. Mobideko.Com sizler için araştırdı.

Yazının devamı ve diğer modeller için TIKLAYINIZ

Işıklı Saksı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işıklı Halı Modeli

Işıklı Halı Modeli

ışıklı halı Alışık olduğumuz halılardan hayli farklı bir modelle buluşturuyorum sizleri.İçine ışık tesisatı kurulu bir halı...Benim fikrimi alacak olsaydılar onlara bunu yatak odası halılarında yapmalarını söylerdim:D:DGece olup ışıklar söndüğünde hele birde havada aşk kokusu varsa yakın halınızı keyfinize bakın:D:DNeyse benim fikrimide kimse sormamıştı zaten biz halımıza dönelim şimdi...
  2. 2011 Işıklı Kanepe Modelleri

2011 Işıklı Kanepe Modelleri

kanepe modelleri kanepe modelleri 2011 en güzel Tasarımcılar dur durak bilmiyor.Her seferinde bizi şaşırtmayı çok iyi başarıyorlar.Ve o kadar güzel tasarımlar ortaya çıkıyor ki ev yenilemeyi düşünenler ve yeni evlenecek olanlar çok şanslı diye düşünüyorum. Işıklı kanepe ile evinize faklı bir hava katacaksınız.Özelliklede ilk gördüğümde aklıma gelen evde sinema keyfi...Bütün ışıklar söndüğünde...
  3. Duvar Saksı modeller

Duvar Saksı modeller

duvar saksıları Duvar Saksıları, modelleri, renkleri, boyutları, desenleri, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kim evine yapar bilmiyorum ama bu çok değişik orası kesin :D Ben hepsini çok beğendim evimiz için değişik ve şık bir dekorasyon olacağını düşünüyorum melekler :)
  4. Pet şişeden saksı modeli

Pet şişeden saksı modeli

Pet şişeden saksı modeli Saksı modelleri İlla çok paralar verip saksı modelleri almanıza gerek yok melekelrim. Pet şişeleri dekoratif saksılar haline getirebilirsiniz.
  5. Pencere önü saksı modelleri

Pencere önü saksı modelleri

saksı modelleri,pencere önü saksıları,pencere önü saksı modelleri,pencere önü saksı çeşitleri Bahçe ve balkon düzenlemeleri kadar pencere önü saksıları ile de çiçeklerin renkli dünyasına dahil olmak mümkün. Genellikle balkon saksısı olarak adlandırılan uzun saksıları pencere önüne asarak hem dış cephenizi güzelleştirebilir hem de çiçek yetiştirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Pencere önü...

Sayfayı Paylaş