gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ışılsuya ithafen

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Islak gözlerinle bakarken ardımdan sızlamadımı sanırsın içim

Şiir gözlüm mecburdu gidişim

Issız dağlarda gezerken şarjörümdeki mermi kadar yakınsın bana

Lakin onları her sıkışımda sensizliğim geldi aklıma

Sensiz geçen her gece yıldızlardan buket yaptım sana

Umudumsun,özlemimsin,herşeyimsin bebeğim......

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    anacım şair oldunuz siz iyice ellerine emeğine yüreğine sağlık bacım çok güzeldi

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım katrem ya :) çok sağol canım arkadaşım sağol çok beğendim bunu eşime okuyacam izne gelince bu arada bende sana yazsam kız nerden buldun bu nici ya çok mu aradın katre-i matem :)

ışılsuya ithafen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ışılsunun kösesi burasıda benim olsun...

ışılsunun kösesi burasıda benim olsun...

tuğçe ışılsu arkadaşlar baktım herkezin varmış burasıda benim olsun dedim beni seven sayan tüm arkadaşlarımın paylaşımını bekliyorum...
  2. sadmine ithafen

sadmine ithafen

akrostiş çalışmamı umarım beğenirsiniz Sensin bu güzel siteyi açıp bizleri buluşturan Adını koydun melekler mekanı yaptın bizi bir melek Dedin konu açın,okuyun,paylaşın,kaynaşın Maviyide aldın yanına yayıldın tüm yurda İster inan ister inanma tüm bayanlar yanında Ne güneşi istiyorum karanlığıma,nede yıldızları istiyorum gece yarılarına,çok...
  3. Lamiyaya ithafen

Lamiyaya ithafen

Lamiya diyorlar sana nedendir bilmem Açtığımda gözlerimi ben anne diyeceğim sana Minicik bir kalbim, minicik bir bedenim olacak İnşallah alacaksın beni kucağına Yalnızlığını benimle paylaşacaksın Ama anla beni anne yaradanın beni göndermesini bekliyorum sana ...
  4. Handancaya ithafen

Handancaya ithafen

Hergün açtın tarot,rune falı Aşkın ilacını buldunmu falcı Ne zaman bitecek söyle bu acı Diyorum kartların sussada sen konuş falcı Anlattım sana işte hepsini Nerdedir şu bahtsız başımın tacı Cezam yetmedimi bitsin bu acı Ayrılık acısı çok zormuş be falcı
  5. Çatlak'a ithafen

Çatlak'a ithafen

Çatır çatır çatladın kıskançlığından Anlamadın duygularımızdan Tamam bak sanada yazdım şiir Limon çiçekleri kadar narin kalbin Açan limon çiçekleri olunca limon Kilolarından kurtulacaksın içince inan

Sayfayı Paylaş