gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

isime özel ninni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ulaş ismiyle ninni

isime özel ninni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyra'dan isme özel ninni projesi!

Meyra'dan isme özel ninni projesi!

isme göre ninni meyra ninni ailemi seviyorum isme göre indir meyra indir Ünlü şarkıcı Meyra; Aytaç'ın Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tüketicileri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için hazırladığı ailemiseviyorum. com adresli site için "Bebeğimin Ninnisi" adlı bir projede yer aldı. Söz ve müziği Meyra'ya ait olan ninni, ömürboyu saklanabilecek özel bir hediye yaratma fikrinden...
  2. isim

isim

Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
  3. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  4. Ninni öğrenin

Ninni öğrenin

Bebek bekliyen arkadaşlar ninni bilmiyorsanız işte size fırsat bi dinleyin bakalım:D BUYRUN
  5. kızlarr bebeğime özel ninni lazımm..

kızlarr bebeğime özel ninni lazımm..

bebeğime özel ninni meyra fan club ninni kızlar bebeğimin adına göre özel ninniler oluyormuş nerden indirebilirim? birçok yerden denedim ama olmadı..yardım edermisiniz???bebisim

Sayfayı Paylaş