gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Işin Reddedildiğinin Bildirilmesi:

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Madde 37 - Avukat, kendisine teklif olunan işi sebep göstermeden reddedebilir. Reddin, iş sahibine gecikmeden bildirilmesi zorunludur. İşi iki avukat tarafından reddolunan kimse, kendisine bir avukat tayinini baro başkanından isteyebilir.

(Değişik fıkra: 02/05/2001 - 4667/25. md.) Tayin olunan avukat, baro başkanı tarafından belirlenen ücret karşılığında işi takip etmek zorundadır.

Işin Reddedildiğinin Bildirilmesi: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reddedildikten sonra Karizma yapmak.

Reddedildikten sonra Karizma yapmak.

1. ben acilarin cocuguyum modeli -meltem benimle cikar misin? -hayir salak -tamam meltem simdi git ve beni yalnizligim ile yalniz birak 2. kivrak modeli - meltem benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir salak - aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3. tehdit eden modeli - meltem benimle cikar misin? -...
  2. ışın

ışın

Bir aydınlatma kaynağından çıkan ışık demetinin gözlerini kamaştırdığını görmek, sahip olduğu makam, mevki ve malla yahut yetenekleriyle aşırı derecede gururlanmaya, kendini aşırı derecede beğenmekten dolayı objektif karar verememeye, İnsanın görüş gücünnü etkileyen şua ve dış etkiler, egoistliğe ve görüş ve düşünce kısırlığına, Işınlanarak bir cismin yer değiştirdiğini görmek göz...
  3. Ret Kararinin Bildirilmesi:

Ret Kararinin Bildirilmesi:

Madde 10 - Avukatlık meslekine kabul edilmek için baroya başvuran bir adayın bu isteminin reddine veya kovuşturma sonuna kadar beklenmesine dair kararlar kesinleşince, ilgili baro, adayın adını diğer barolara ve Türkiye Barolar Birliğine bildirir. Bu halde, ret ve bekleme sebepleri ortadan kalkmadıkça, hiçbir baro o kimseyi levhasına yazamaz.
  4. VUK göre iş değişikliklerinin bildirilmesi ve işletmede değişikliğin bildirilmesi tar

VUK göre iş değişikliklerinin bildirilmesi ve işletmede değişikliğin bildirilmesi tar

1-VUK göre iş değişikliklerinin bildirilmesi ve işletmede değişikliğin bildirilmesi tartışışınız? İş Değişikliklerinin Bildirilmesi Madde 158 - İşe başladıklarını bildiren mükelleflerden: a) Yeni bir vergiye tabi olmayı; b) Mükellefiyet şeklinde değişikliği; c) Mükellefiyetten muaflığa geçmeyi; Gerektirecek surette işlerinde değişiklik olanlar, bu değişiklikleri vergi dairesine bildirmeye...
  5. Reddedildikten Sonra Karizma Yapmak :))

Reddedildikten Sonra Karizma Yapmak :))

1.ben acilarin cocuguyum modeli -merve benimle cikar misin? -haiir ***** -tamam merve simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2.kivrak modeli - merve benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir ***** - aa simdi hatirladim, berna'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3.tehdit eden modeli - merve benimle cikar misin? - hayir ***** - e o zaman...

Sayfayı Paylaş