gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İşkembeden lamba yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ipten lamba yapımı Bildiğiniz işkembenin sadece çorbası olur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz:D Dekorasyon tutkunlarının işine akıl sır ermez, bir bakmışsınız işkembeden lamba yapmışlar:DEvet yanlış duymadınız işkembeden lamba:DŞimdi bana işkembenden atma diye iğrenç iyyybir espiri yapacaksanız şimdiden söyleyim sakın haa:piha::piha:
    Ben ilkkez böyle bir iğrençlikten şıklık görüyorum.Artık hiç birşeye şaşırmam:D

Buyrunuz.

Bu arada yapımı çok kolaymış işkembeyi bir güzel temizleyip kaynatıyorsunuz sonra da bir güzel kurutuyorsunuz.Bunları kurutmak için onların özel fırınları var.Siz artık güneşte kurtursunuz:Dkuruturken işkembeye şekil verecek birşeyin üzerine yerleştirin sonra lambanızı takın bitti:D:D

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    yuvarlak olanlar guzelde digerlerini begenmedim.Bakalim daha neler gorecegiz.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    iyyyyyyy asla kullanmam :D

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    güzel görünüyor ama kullanmak istemem:D:D

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    anammmm çok ilginç

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
İşkembeden lamba yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işkembe

işkembe

Rüyasında işkembe gören kişinin arkasından dedikodu yapılıyor demektir. İşkembe yediğinin görülmesi de iş yaşamınızda emeğinizin karşılığı alarak terfii edeceğinize yorumlanır. Sıkıntı, tatsızlık, dedikodu, sağlık sorunları olarak yorumlanır.Rüyada iskembe görmek veya satin almak, isit-tiginiz bir habere önce çok üzüleceginize, fakat sonradan bu habe-rin sisirme ve asli olmayan yalan bir haber...
  2. Su Kabağından Lamba Yapımı

Su Kabağından Lamba Yapımı

su kabağından lamba yapımı su kabağı yapımı süs kabağı lamba kabağından video Malzemeler Kurumuş halde Su kabağı,kağıt zımpara,maket bıçağı,Ahşap veya metal Lamba standı,Hafif bir el matkabı, kalından inceye değişik matkap uçları, yeteri kadar plastik veye cam boncuklar,japon yapıştırıcı. Sukağının dışı yıkanır,üstündeki ince kabuk maket bıçağıyla temizlenir. Bir marangozda sukabağının altı...
  3. garip bir tasarım işkembeden lamba yapımı

garip bir tasarım işkembeden lamba yapımı

evde lamba yapımı evet evet başlığı yanlış okumadınız:D:D işkembe sadece yenmiyor bakın millet başka nede kullanıyormuş:D ben daha yiyemezken el alem işkembeyle aydınlanıyormuş be :haha: görüntü olarak güzel ama işkembe olduğunu bilmemek lazım yoksa mideyle oyun oynuyabiliyor:D:D acaba kokmuyormu ki diye düşünmemek de elde değil :D:D neyse uzun lafın kısası alın size işkembe lambası :D:D
  4. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş