İşkur'a nasıl kayıt olunur? Buyrun

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    63
    işkur kayıt işkura kayıt işkur a nasıl olunur ol üye ol
    < Resme gitmek için tıklayın >

Biliyorsunuz arık herşey internet üzerinden yapılıyor.. Bu işlemlerden biride İŞKUR'a kayıt olmak. Bunu size madde madde anlatacağım..

1) Öncelikle İŞKUR sitesine bu linkten giriş yapıyoruz. http://www.iskur.gov.tr/
    2) Siteye girdiğimizde resimde gösterdiğim yere giriş yapın.

3) Çıkan sayfada okla gösterdiğim yeri işaretleyin. İşaretledikten sonra Otomatik olarak başka sayda açılacaktır.

Bu sayfadaki tüm boşlukları doldurun..

4) Buradaki işlemlerden sonra diğer sayfaya devam ediyoruz.. Bu açılan sayfadaki boşluklarıda doldurunuz. Devam tuşuna basınız..

5) Bu adımda dikkat etmeniz gereken daha önce işkurda herhangi bir firmada kaydınız ve şifreniz varsa, aynı şifreyi gösterdiğim yere yazınız..

6) Bu adımıda tamamladıktan sonra başvurumu tamamla diyoruz..
    7) Bağlı olduğunuz bölgeyi telefonla arayıp başvurunuzu onaylamalarını isteyiniz. Bu işinizi daha hızlı tamamlatacaktır..

Kolay gelsin
    handanca

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    Yararlı bilgiler için teşekkür ediyorum. Yine klasını konuşturmuşsun :)

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay evet biz çok zorlanmıştık.ama nete yeni geçtiği zamanlarda yani 2008 de biz aradık onlar bizim yerimize yapıp şifre gelmişti sağolsunlar

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ya siz burda kurumsal üyelik başvurusu diye göstermişsiniz ama işkur anasayfasında kurumsal üyelik başvurusu diye bişey yok. ya lütfen bi yardımcı olabilirmisiniz çok önemli. cevap bekliyorum. teşkr.

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    63

İlk mesaja bakarsan önce işkur sayfasına giriyoruz. İşveren üyeliğini tıkladığımızda bu Kurumsal üyelik sayfası açılıyor..

6. tayfun erdaş

tayfun erdaş Forum Okuru

ben antalya akdeniz üniversitesinde bankacılık ve sigortacılıkta okumaktayım parttaym çalışmak zorundayım aile desteği olmadan kendi çabalarımla okumaktayım çalışmazsam okuyamayacak durumdayım lütfen yardımcı olun antalya kemer de oturmaktayım telefon numaram 05363797875

7. hatice çekiç

hatice çekiç Forum Okuru

ben boşandım işsiz olduğum için çocuklarıma bakamıyorum ve abimin yanında kalıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olmanızı istiyorum

8. Tuba16

Tuba16 Forum Okuru

burda videolu anlatım var.

İşkur'a nasıl kayıt olunur? Buyrun konusuna benzer içeriklerimiz
  1. foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı

foruma kayıt olunurken sorulmuş +azrailde şaşırdı alıntı
  2. Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  3. Twitter Nasıl üye olunur buyrun

Twitter Nasıl üye olunur twitter türkçe kayıt twitter türkçe kullanmak twitter türkçe üye ol Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda Twitter'a üye omlak için yapmanız gerekenleri sıralıyor ve bu konuda size yardımcı oluyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Sign Up Tıklayın Full name = adınız Username = kullanıcı...
  4. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş