gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba .Benim adım Ezgi.İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi? Ayrıca Kuran'da İsmimin olmaması ne gibi şeyler ortaya çıkarır?İsim analizimi yaparmısınız?

Kilis-Ezgi P.

İsmim kişiliğimi önceden belirtir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olayları önceden hisseder misiniz?

Olayları önceden hisseder misiniz?

olayları önceden hissetmek önceden hissetmek olayları hissetme olayı Ewet hanımlar.. Olayları önceden hissedebilir misiniz?Mesela rüyanızda yaşayacaklarınıza dair yakın birşeyler gördünüz mü?Haydi paylaşalım....
  2. nick mi? avatar mı ? ismimi?

nick mi? avatar mı ? ismimi?

evet kızlarrrrrrr hadi başlayın üsteki üyenin neyini beyendiniz? imza avatar isim ilk ben :
  3. Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz?

Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz?

Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz? Sevdiğiniz biri için bile olsa kişiliğinizi değiştirebilir misiniz? Peki ya o gerekirse sizin için bazı değişiklikler yapabilir mi? Bundan emin misiniz? Bir başkası için kişiliğinizle oynamak doğru bir şey mi? Yoksa aşk bu mu? Aşağıdaki teste vereceğiniz cevaplar kişiliğinizi değiştirip değiştiremeyeceğinizi gösterecek. Eşiniz için kişiliğinizi...
  4. İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi

İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi

kişilik analizi, baş harfe göre kişilik, isme göre kişilik İsminizin baş harfine göre nasıl bir kişilik merak ediyormusunuz? Ne kadar inanırsınız bilemiyorum ama bu tür testlerin ve kişilik analizinin de meraklılarının olduğunu biliyorum. Meraklıları için isminizin baş harfine göre kişiliğiniz sizlerle;) A: İlk harf olduğunu bilir. Daha başlangıcında ikiye ayrılan bir ömürdür onunki ama...
  5. İsminizin Baş Harfine Göre Kişiliğinizi Merak Ediyormusunuz?

İsminizin Baş Harfine Göre Kişiliğinizi Merak Ediyormusunuz?

İsminizin baş harfine göre taşıdığınız karakteristik özellikleri merak ediyormusunuz? Bu tür şeylere ne kadar inanıyorsunuz bilemiyorum ama uzmanlar insanların baş harfinin kişinin karakteristik özelliklerini yansıttığı kanısındalar. Bakalım ne kadar doğru tespitler buna siz karar vereceksiniz;) A: İlla da ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla...

Sayfayı Paylaş