gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Issız(ım)dın sen...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Köhne bir aşkın kırıklarını toplarken bulmuştum seni.
    Ve seni bulmuşken tam da , kendimi kaybetmiştim sende.
    Yüreğine yaslanmıştım küçücük yüreğimle.
    İmkan/Sızımdın sen. . .
    Sızımdın, imkansızdın .

Geldiğinde yağmur vardı , ıslaktım.
    Düşlerime kelepçelenmiştim.
    D/üşüyordum.
    Yağmur vardı. . .
    Islaktım.
    Bir sızının tam ortasındaydın sen. . .
    ıs/Sızımdın...

Herkesten uzakta dinlendiğim bir liman gibiydin.
    Düşler ülkesine giden gemilerim senden kalkardı hep...
    Düş'tün , düş'tük. . .

Yoksun şimdi . . .
    Aslında varoldun mu hiç bilmiyorum.
    O kadar yakınsın ki bana ama o kadar uzaksın ki aslında. . .
    Çelişki kuyusuna düşmüş bir özlem galiba benimkisi...

Rüya gibiydin . . .
    Yaşarken gerçektin.
    Uyandığımda anladım düş olduğunu . . .
    Rüya gibiydin . . .
    Hayra yormak istediğim bir rüya . . .

Is/sızımdın sen. . .
    Issızdın.
    Yüreğin yakındı bana bilirdim.
    Ama uzak-tı adın.

Issız(ım)dın.
    Ve bilirim hep ıs/sızım kaLacaksın . . .

Issız(ım)dın sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***sensin allah 'ım***

***sensin allah 'ım***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Issız Adam

Issız Adam

30’larındaki Alper, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı sever. İşinde başarılıdır ama özel yaşantısını düzene sokamamıştır; her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Hayatını, yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler ve paralı kadınlar üçgeninde yaşar. Ama günün birinde Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak...
  3. Allah`ım Allah`ım İlahisi

Allah`ım Allah`ım İlahisi

allahım allahım ilahisi ilahisi güzel sözleri güzel sözleri Allah`ım Allah`ım İstemem denizleri istemem nehirleri İstemem altınları istemem incileri Beni sana dönder bana dinimi ver Bana Muhammedi göster cennetini ver O bana yeter O bana yeter Allah`ım Allah`ım Allah`ım Allah`ım İstemem okyunusu istemem deryaları İstemem malı mülkü istemem dünyaları Bana ilmin ver bana iman ver Bana Muhammedi...
  4. Can’ ımı yaktı masallar...

Can’ ımı yaktı masallar...

iç yakan şiirler Durup dinlediğim sessizliğindi önce... İncinmiş yanlarından tanımıştım seni. İç’im yanmıştı kapının arkasına çömelip ellerini başının arasına aldığında Sözcüklerine bağladım tebessümü Yâr... Yürünesi yollar kapanası olduğunda kanadı yitik turnalar gördüm rüyamda... Sustu(n).... zayii oldum... Ellerimi cebime koydum hüzün bulaştı parmaklarıma... Poyrazın zulmune...
  5. Allah`ım `Sen`de Yaşayayım `Ben`i

Allah`ım `Sen`de Yaşayayım `Ben`i

Şimdi hüznün kırıntılarıyla çalıyorum kapını. Biliyorum hep açık gelmek isteyene kapın. Ve içimde Sen, Yüce Varlığın. Bendesin Sen. Şimdi kapı dışarıda mı olur Allah`ım, Sen içimdeyken. Ve beni bekleyen Sen mi olursun Allah`ım, ben sana muhtaçken. N`olur varlığını hep hissedeyim; ama kalbimde değil, orası kırılacak kadar güçsüz; ama ruhumda değil, orası bir varoluştan gelme kadar...

Sayfayı Paylaş