gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İstanbul Dali Taksim

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dali taksim taksim dali bar bar dj aranıyor istanbul club dj aranıyor Tipi Bar & Club - Adresi Sıraselviler Cadç no 53/A
    - Bölge Taksim
    - Şehir İstanbul
    - Telefon (0212) 292 29 17
    - Fax (0212) 252 37 69
    - Web http://www.dalitaksim.com
    İstanbul gece hayatında 7 senedir moda ve popüler kültürdeki bir çok eventleriyle gece yaşamında markalaşan Dali Club konumu ve 1500 kişilik kapasitesiyle Türkiye ve Avrupa daki bir çok ünlü DJ lerle eventler gerçekleştirmektedir.

Dali Club aynı zamada DJ performansları dışında aylık eventlerinde bir gününü süpriz konsept partileri ile eğlence severlere renkli ve eğlenceli geceler yaşatmaktadır.
    Club müzik tarzı tribal dance müzik, yabancı club müziklerinin dışında türkce remix lerin de çalındığı clubte her hafta Türkiye nin sanat ve sosyete camiyasından ünlü yüzlere raslamanız mümkün.
    Club acılış saatleri hergün 22.00 - 05.00. Eğlence son surat devam etmektedir. Clubun misafir profili universite öğrencileri, birçok Avrupa lı turist, çalışan 30 la 40 yaş gurubundaki dans ve eğlenceyi coşkulu yaşayan karma bir topluluğu bulmanız mümkündür.

Not: Vale hizmeti verilmektedir

2. djbarbaros

djbarbaros Forum Okuru

selam mekana talıbım referanslarım oldukça sağlamdır saygılar
    TELEFON NUMARASI VE BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEYİN !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Şubat 2015
  3. Sezer Toplucan

Sezer Toplucan Forum Okuru

Vale elemanı eğer arıyorsanız bir görüşme sağlamak isterim okmeydanında oturuyorum talatpaşada yaşım 21 askerlik görevimi tamamladım daha önce zorlu center ve kanyonda çalıştım tranferlik işlemi araç muayene işlemleri gerçekleştirdim numaram 05370108108

İstanbul Dali Taksim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dali Panço

Dali Panço

Malzemeler: Dali 30 gr ip Şiş numarası: 8 numara Yapılışı: Ön parça:Örgümüz yaka kısmından başlanıyor. 3 sıra haroşa örülür. 4. sırada ajur yapılır. Ajur yapılışı: İlk ilmek boş yapılır. Yanına iki ilmek beraber alınır. Bu işlem her sırada 4 kez tekrarlanır. Sıra bitene kadar bu uygulamaya devam edilir. 10 sıra bu işlem devam ettikten sonra her sıra başında 1 ilmek artırılır. 150 ilmek...
  2. Taksim Garage Beyoğlu

Taksim Garage Beyoğlu

taksim garaj garage istanbul taksim garage doğum günü mekanları dövmecileri Daha Önceki Partiler Dj Tarkan Beyza Yasemin Kozanoğlu...
  3. Hasta Bakıcı Aranıyor (İstanbul-Taksim)

Hasta Bakıcı Aranıyor (İstanbul-Taksim)

hasta bakıcı aranıyor bakıcı aranıyor hasta arıyorum istanbul arıyorum istanbul Merhaba arkadaşlar,yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.Bir arkadaşımın anneannesine bakacak bayan hasta bakıcı arıyoruz.Kendisi Alzheimer hastası,5 yıldır yatıyor,ihtiyaçlarını karşılayamıyor,konuşamıyor.Ücret 700ytl ücret alması karşılığında ve haftada bir gün tatil izinli olacak,kendisine yardımcı olabilecek...
  4. İstanbul   Club Dali

İstanbul Club Dali

club dali dali club clup 0212 252 87 56 Yer : Taksim Adres : Sıraselviler Caddesi No:91/A, Taksim Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Erenköy`de restoran ve kafe olarak ismini duyuran Dali, sadece club olan şubesini Taksim`de kulüp müdavimlerinin hizmetine sundu. Perşembe-Cuma ve Cumartesi akşamları 22.00-04.00 saatleri arasında açık olan Dali`de İstanbul`un en...
  5. Taksim Resimleri

Taksim Resimleri

taksim resimler taksim resimleri kadınlar kahvesi kadınlar kahvesi telefon beyoğlu

Sayfayı Paylaş