gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İstanbul'daki sağanak yağmurdan kareler

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

istanbulda sağanak devam edecek mi,istanbulda şiddetli yağış,istanbulda şimşek,istanbulda yıldırım tehlikesi,istanbullular çok korktu, bugün herkes çok korkuttu ,yıldırım düştü,elektrik gitti,istanbul sağanakla durdu BucEM-7IAAE3Rt1.jpg
    BucNixdIAAAiHgp.jpg
    yıldırım1.jpg yağmur.jpg

İstanbul'da öğleden sonra birden bastıran fırtına ve sağanak yağış nedeniyle televizyon yayınlarında, elektrik ve internet erişiminde sorunlar yaşanıyor.

İstanbul'daki sağanak yağmurdan kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da

Bu sabah yağmur var İstanbul’da Gözlerim dolu dolu oluyor bilinmezliğe Anne sözü dinler gibi masum Ağladım bu sabah Günler dayanılmaz oldu Senden uzak olunca Martılar mahzun oldu onlar bile ağladılar Şarkılarda düşünmek seni bana getirmez ki Seni bana getirmez ki __________________
  2. İstanbul'da yağan 2 gün yağmurla 15 günlük su birikti

İstanbul'da yağan 2 gün yağmurla 15 günlük su birikti

İstanbul'da 2 gündür etkili olan sağanak yağış, barajlardaki su miktarını artırdı. Yağmur, İstanbul'un su ihtiyacını karşılayan barajlara, ekim ortalaması olan 70 kilo suyu 1 günde bıraktı. Geçtiğimiz yıl dün yüzde 10 olan doluluk oranı yüzde 26.24'e çıktı. 24 Ekim Cuma günü 199 milyon metreküp olan barajlardaki su miktarı, hafta sonundaki yağışla birlikte dün 228 milyon metreküpe ulaştı....
  3. Yağmur, İstanbul'da hayatı felç etti

Yağmur, İstanbul'da hayatı felç etti

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni su bastı. Birçok alt geçit göle dönüştü İstanbul'un bazı bölgelerinde etkili olan sağnak yağış hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağmur'un etkili olduğu Bakırköy'de Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni su bastı. Birçok alt geçit göle dönüştü. Alt geçitlerin altında suyun içinde mahsur kalan otomobil sürücülerinin imdadına itfaiye ekipleri yetişti. Osmaniye...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş