gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012

Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012 çin takvimi cinsiyet hesaplama 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimize, çin takvimine göre cinsiyet belirleme konusunda merak edilen tüm bilgileri aktarıyoruz.

Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

2. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    selam benim burda anlamadığım birşey var şimdi 28 yaş mart ayına baktığım zaman bebek erkek diyor ama çin takvimine göre hesapla dediğimizdede kız çıkarıyor bu konuda fikri olan varmı

İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama nasıl oluyor ya kızlar herkes yapıyor ben bilmiyorum sizce bu mümkün mü?
  2. 2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yeni yöntemi nasıl oluyor ben 4 ay sonra hamile kalmak istiyorum ve bu Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda da bilgim olsun istiyorum.
  3. Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!!

Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!!

çin takvimi,çin takvimi doğru mu, Melekler bu Çin takvimini ben bir çok kes tanıdıklar üstünde denedim ve hep olumlu sonuç aldım yani doğru çıkıyor güvenebiliriz tabiki de Takdir yine Allahın ama denemekte fayda var derim aşağıdaki tablo dan hemencecik öğrenin ve bizimlede paylaşın bakalım bebeğiniz kız mı erkek mi ama herşeyden önce sağlıklı olması dır tabikide Rabbim sağlıklı hayırlı...
  4. Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre kaç yaşındayım, çin takvimine göre yaş hesaplama tablosu çin takvimine göre yaş nasıl hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler, hamile kalmak isteyen hanımların, çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda bilgi sahibi olduğunu biliyoruz artık. Peki ya çin takvimine göre kaç yaşında olduğunuzu biliyor musunuz? İşte onu da yani çin takvimine göre yaş hesaplama bilgilerini...
  5. Çin takvimiyle cinsiyet belirleme doğrumudur?

Çin takvimiyle cinsiyet belirleme doğrumudur?

çin takvimiyle cinsiyet nasıl belirlenir,çin takvimiyle cinsiyet belirleyenler,çin yaşım kaç,çin yaşı hesaplama,çin takvimiyle cinsiyet tahmini hakkında bilgiler çin takvimi ile istediğiniz cinsiteyette bebek sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yazımızı çok dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Kadınların en büyük hayalidir evlilik ve arkasından bebek sahibi olmak....

Sayfayı Paylaş