gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Azeri Meleklerin Yani Bakünün Sokak Modası Burada...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Bakü Sokak Modası Bakülü Hanımların Sokak Modası

İşte Bakülü hanımların ne giyindiklerini merak ediyorsanız....Bakülü hanımların sokak modası hemen aşağıda fotolarla sizlere sunuyoruz....Bakalım Azeri güzellerin modasında neler varmış....Ben çok beğendim sizlerinde esinlenip beğeneceğinizi umarak burada sizinle paylaşmak istedim...Bu arada Azerilerin güzel yemeği Düşberenin de tarifini vermeden geçemeyeceğim....

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    kiyafetlerini cok begendim ama 1. resimdeki kizida cok begendim :D:D cok güzel massallah

LaViNYaM bunu beğendi.
İşte Meleklerim Azeri Meleklerin Yani Bakünün Sokak Modası Burada... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azeri melekler nerdesiniz?

azeri melekler nerdesiniz?

azeri melekler yoxmu?
  2. 2012 İlkbahar-Yaz Makyaj Modası Burada Melekler

2012 İlkbahar-Yaz Makyaj Modası Burada Melekler

makyaj trendleri 2012 makyaj örnekleri 2012 makyaj modası Her ne kadar defilelerde şov amaçlı abartılı makyajlar kullanılsa da bu yaz trendi yine sade makyaj melekler :) Kırmızı dudakların göze çarptığı 2012 makyaj modasında gözler çok sade. Eyeliner bu ilkbahar-yaz yine vazgeçilmezimiz olacak, ama incecik bir çizgi halinde. Ben bu kadar sade olamam diyorsanız takma kirpikler ve rengarenk...
  3. Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Melekler

Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Melekler

azer bülbül kimdir hayatı ölümü hakkında bilgiler burda melekler sevgili melekelr az önce öğrendiğim bir habere göre sanatçı azer bülbül hayatını kaybetmiş:S şok oldum melekler otel odasında ölü bulunmuş :S allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah kalanlara sabır versin Sanatçı Azer Bülbül, Antalya'da kaldığı otelde ölü bulundu. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Şarampol...
  4. 2012 Yazlık Elbise Modası Örnekler Burada Melekler

2012 Yazlık Elbise Modası Örnekler Burada Melekler

2012 yazlık elbise modası 2012 yazlık elbise modelleri Güneşin yavaştan yavaştan tenimizi yakmaya başladığı şu günlerde tiril tiril elbiseler gardroplardan çıkmaya başladı melekler :) Serin yaz gecelerinde bolero ile kombinleyebileceğimiz 2012 yazlık elbise modelleri karşınızda :)
  5. İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

İşte Gençleştiren Maske Melekler Mekanı Farkıyla Burada...

Gençleştiren Maske Gençleştiren Maske Tarifi Her kadın genç kalmak ister..Bunun için de her duyduğunu cildine uygulamaya kalkar...Ama cildimiz önemlidir ve hassastır..Her maske cildimize iyi gelmeyebilir onun için önce cilt uzmanlarından cilt tipinizi cildinizin eksik olan yanlarını öğrenin sonrasında maske uygulayın... Gençleştiren 'yaş maya maskesi' Dünyaca ünlü kimya mühendisi...

Sayfayı Paylaş