gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Tırnaklarda Turuncu Ojelere Yer Açın

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tırnaklarda Turuncu Renk Modası Turuncu Tırnak Tasarımları

Turuncu tırnak mı olurmuş demeyin işte sizde benim gibi gördükten sonra eminimki fikriniz değişecek ve bu turuncunun tırnaklarda bıraktığı muhteşem etkiyi göreceksiniz...Birde size yeşil tırnak modasını göstermek istiyorum bence bunlara da bayılacaksınız....

Turuncu tırnak tasarımları

Turuncu modası tüm hızıyla sürerken, yaza veda etmemize az kalmışken tırnaklarda turuncu sanat eserleri için yer açın...

Turuncunun en canlı ve en tatlı tonlarını rahatlıkla uygulayabileceğimiz sıcak yaz günlerine yavaş yavaş veda etmeye hazırlanırken değişik tırnak tasarımları yapabiliriz. Tırnaklarımızdaki farklı tasarımlarla dikkatleri üzerimize çekebilir, eğlenceli karakterimizi yansıtabiliriz.

İster başka renklerle kullanın ister simlerle, turuncu ojeler hepsiyle uyumlu hepsiyle çok şık..

İşte Meleklerim Tırnaklarda Turuncu Ojelere Yer Açın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi tırnağa hangi oje?

Hangi tırnağa hangi oje?

ayak ojesi kırmızı oje nasıl sürülür kırmızı oje nasıl sürülmeli hangi tırnak hangi şekil ojeli tırnaklar Oje sürmek ellerimizi daha çekici ve güzel göstermek için başvurduğumuz yollardan biridir peki ojeyi nasıl sürmeniz gerektiğini hangi tırnağa hangi oje renginin sürüleceğini biliyormusunuz meleklerim :tik: Ojenin surulüşünün tırnağın şekli ile çok iyi bağdaşması gerekir. Bu durum göz...
  2. Tırnak yemeye karşı oje

Tırnak yemeye karşı oje

tırnak yemeye karşı, oj, acı oje, çözüm, kesin çözüm olacak bilgiler burada arkadaşlar. Tırnak yemeye karşı kesin çözüm olarak bilinen acı ojeden bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Dünyaca ünlü Alman markası LCN’den tırnak ve tırnak eti yeme sorunu olanlar için birebir bir ürün…LCN “Acı Tırnak” Acı tat içeren bu özel ürün, tırnak ve cilt tarafından emilerek, tırnak ve tırnak...
  3. İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

Ünlü Erkeklerin Oje Modası Hollywood Erkek Oyuncularının Oje Modası Buda mı olacaktı artık demek geldi içimden ..Yok artık yahuuu:S Eee başka neler olacak merak ediyorum aynı zamanda tedirgin de oluyorum...Dünya nereye gidiyor...Oje artık erkeklerin dünyasına girmiş bulunmakta...İşte Hollywood erkek oyuncularının ojeye sardığı merak...İşte bu ojeleri de paylaşıyorum belki hollywood lu...
  4. İşte Meleklerim İş Yerinizde Omurganızı Korumanın 10 Yolu...

İşte Meleklerim İş Yerinizde Omurganızı Korumanın 10 Yolu...

İş Yerinde Omurgayı Korumanın Yolları Omurgayı Korumanın 10 Yolu Omurgamız vücudumuzda önemli bi sistemdir...Hareket etmemiz büyük ölcüde ona bağlıdır..Ve omurganın görevleri vücudumuz için fazladır...İşte omurgamıza dikkat etmemiz gerekir o yüzden...Omurgamızı korumanın 10 yolunu sizlere aşağıdaki yazımızda veriyoruz... Ofiste omurgayı korumanın 10 yolu Bilgisayar kullanımının...
  5. Simli Oje Tırnaktan Nasıl Çıkarılır?

Simli Oje Tırnaktan Nasıl Çıkarılır?

simli oje, simli oje nasıl çıkarılır, simli oje nasıl temizlenir Sevgili melekler, ellere güzel bir görüntü veren simli ojelerden vazgeçemeyenlerdenseniz, bu haberimiz sizi de ilgilendiriyor. Eğer simli ojeyi seviyor ancak çıkartırken zorlanıyorsanız, şimdi vereceğimiz püf noktası sayesinde artık tırnaklarınızı kolaylıkla temizleyebileceksiniz. Nasıl mı? - Öncelikle birkaç pamuğa...

Sayfayı Paylaş