İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bu konu; İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, birkaç gün önce bir iddiayla ortaya çıkan ve ablası tarafından yalanlanan Nil Eerkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiği iddiası Nil Erkoçlar tarafından bizzat doğrulandı. Ardından ünlü gazeteci Ayşe Arman'a röportaj veren ve resimler çektiren yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar şaşkınlık yarattı. Ameliyatla erkek olup Rüzgar adını alan 27 yaşındaki oyuncu Nil Erkoçlar'a kadın meslektaşları Twitter'da twit'leriyle destek oldu. İşte Rüzgar Erkoçlar'ın resimleri...

[​IMG] [​IMG]

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye

ne denebilirki üzüldüm:küstüm:

TİTAN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Bu kızın yüz hatlarını çok beğenirdim bayağı sempatik gelirdi bana kendi tercihi olsa da bayan hali çok daha güzeldi yazık oldu ne diyeyim....

TİTAN ve ÖzGüL bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye

evet her hattıyla bayan olduğu belli bence.

5. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye

ALLAH akıl fikir versin.valla kıyamet alametleri bunlar.

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

ayyy kıss hali ne güzeldi çok beğenirdim ama işte inan elinde değil baze bazı şeyler buda bi hastalık kimse böyl olmak istemez allah korsu valla allah kimsye vermesin

7. gülme

gülme Aktif Üye

amaaan ben ınanamıyorum hala yaaa askere çağırılıyomus duydunuzmu mavı nüfus cüzdanı olunca eee askerede gitcek anaam askerde zor gunler geçırır bu kız aman bu adam ıstee

İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Rüzgar

İnsan yalnız kalamaz, yapamaz ah Döner durur yatağında, uyuyamaz ah Ben seni kaybettim, anladım vah Gündüzleri gecelere zor bağladım vah Hani zaman herşeye ilaç ya, yalanmış ah Hani aşklar hep gelip geçer ya, kalırmış ah Rüzgar esti üstüme üstüme üstüme oof Seni vurdu yüzüme yüzüme yüzüme oof İnsan yalnız kalamaz, yapamaz ah Döner durur yatağında, uyuyamaz ah
  2. Rüzgar Erkoçlar'ın Son Basın Açıklaması!

Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Son Basın Açıklaması haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Nil Erkoçlar geçtiğimiz günlerde cinsiyet değiştirerek erkek olmuş e adını Rüzgar olarak değiştirmişti. Bu olayın ardından magazin dünyası türlü söylentilerle çalkalanmaya başlandı. Erkoçlar'a katılanlar olduğu gibi katılamayanlar da vardı. En son dün Erol Köse'nin yaptığı bir...
  3. Rüzgar Erkoçlar'ın Sevgilisi de Oyuncuymuş!

Bu sayfa, Rüzgar Erkoçlar'ın Sevgilisi de Oyuncuymuş haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir magazin basının meşgul eden Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek Rüzgar adını almasından sonra haftasonu Erkoçlar sevgilisiyle ilk kez görüntülenmişti. İsminin Aylin olduğu öğrenilen Erkoçlar'ın sevgilisinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar... Cinsiyet...
  4. Rüzgar Erkoçlar'ın Bıyıklı ve Sakallı Resimleri

Rüzgar Erkoçlar Rüzgar Erkoçlar sevgilisi Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değişimi Bir süre önce cinsiyet değiştirerek magazin dünyasını alt üst eden eski Nil Erkoçlar, ameliyattan sonra erkek olması ile birlikte aldığı isimle Rüzgar Erkoçlar uzun bir aradan sonra ilk kez magazincilere bıyıklı ve sakallı hali ile yakalandı. Yanında sevgilisi ile birlikte görüntülenen Rüzgar Erkoçlar resimlerinin...
  5. Rüzgar Erkoçlar'ın Kaslı ve Sakallı Hali!

Rüzgar Erkoçların son hali Rüzgar Erkoçların sakallı hali Rüzgar Erkoçların en son görüntüsü Bir süre önce cinsiyet değiştirerek kadınken erkek olan Nil Erkoçlar, cinsiyet değişiminden sonra aldığı yeni erkek ismi Rüzgar Erkoçlar'ın son halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Son aylarda yoğun bir şekil de hormon tedavisi görüp kas yapar Rüzgar Erkoçlar'ın göz altlarında ki morluklardan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bülent ersoy erkek hali

,
  2. bülent ersoyun erkek hali

,
  3. bulent ersoy erkek fotografi

,
  4. rüzgar erkoçlar eski hali,
  5. bülent ersoyun erkek fotoğrafı,
  6. bulet ersoyun erkek hali,
  7. bulent ersoyun eski hali,