gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gül İle İlgili Özlü Sözler, Gül İle İlgili Güzel Sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden gül ile ilgili güzel sözler isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için, anlamı çok güzel olan ve özel günlerde bile seni seviyorum demek için tek başına yeterli gelen, biz kadınların sevdikleri şeyler arasında ki çiçek olan gülle ilgili özlü sözler paylaşıyoruz sizlerle.

En güzel güller en çabuk solarlar ( Andre Maurois )

Gül solup, gül bahçesi harap olduktan sonra gülün kokusunu nereden duyabiliriz? Gülsuyundan! ( Mevlana )

Gülün dostu dikendir ( Mevlana )

Her diken gül vermez ( Mevlana )

Her insanın dikeni vardır, gülü vardır Gülünü görecek, oradan seveceksin ( Esat Çoşan )

Gül gider, diken durur ( Ovidius )

Güle kıymet verilmezdi, Aşık ve maşuk olmasa ( Aşık Veysel )

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir.( Mevlana )

Ayın, geceye sabretmesi, onu apaydın eder. Gülün, dikene sabretmesi, güle güzel bir koku verir. Arslanın, sabredip pislik içinde beklemesi, onu deve yavrusu ile doyurur.( Mevlana )

Herkes bir şeyden hoşlanmaz ki Kimi gider dikeni koparır, kimi gülü

Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı, yahut dikenin acılarını hoş görmeli ( Sadi )

Karaçalıda gül bitmez ( Karacaoğlan )

Ömrünü geçirse de güllerle bahçıvanlar, Bir gülü yeryüzünde gülden güzel kim anlar? ( Faruk Nafız Çamlıbel )

Seher yelinden gül perişan olur, odun perişan olmaz ( Sadi )

Senden bilirim yok bana bir faide ey gül, Gül yağını eller sürünür çatlasa bülbül ( Nevres-i Kadim )

Şu illerin taşı hiç bana değmez, İlle dostun gülü yaralar beni ( Pir Sultan Abdal )

İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme ile İlgili Özlü Güzel Sözler

Öğrenme ile İlgili Özlü Güzel Sözler

Öğrenme ile İlgili Özlü Güzel Sözler Öğrenme ile İlgili Özlü Kısa Mesajlar Öğrenmenin ne yaşı ne de sınırı vardır. Öğrenmenin sınırı olmaz. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda öğrenmeyle ilgili özlü ve güzel sözleri sizlerle de paylaşmak istiyoruz. cesaretle dolu bir insan, inançla dolu bir insandır .(cicero) metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler. (francis bacon)...
  2. Vicdan İle İlgili Özlü Güzel Sözler

Vicdan İle İlgili Özlü Güzel Sözler

Vicdan İle İlgili Özlü Sözler Vicdan Özlü Sözler Zaman zaman insanlar hata yapabiliyor ve bir başkasını kırabiliyor, bu bazen vijdansızlığa kadar gidebiliyor. İşte o zamanlarda, o insanlar için, vijdanını hatırlatacak ve belkide içinizi rahatlatacak, vijdanla ilgili güzel sözler işinize yarayacak arkadaşlarım. (ilgili arkadaşlarımız varsa aramızda, bir de daha önce açtığımız güzel nasihat...
  3. Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Güzel Sözler Yardımlaşma İle İlgili Sözler Gün içinde, bir misafirimiz bizden, yardımlaşmak ile ilgili güzel sözler yazmamızı rica etmiş. Biz de elbette ki bu ricayı yerine getiriyor ve insanlık adına yapılacak en iyi iyilik ve sevaba girmek için bizlere yardımlaşmanın önemini hatırlatacak, yardımlaşmayla ilgili özlü sözler paylaşıyoruz Melek'ler:) *Sevmek fiilinden...
  4. Çalışmak İle İlgili Özlü Sözler istiyorum sizden

Çalışmak İle İlgili Özlü Sözler istiyorum sizden

Çalışmak İle İlgili Özlü Sözler istiyorum sizden bana acil olarak Çalışmak İle İlgili Özlü Sözler yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  5. En güzel Özlü Sözler Zaman İle İlgili

En güzel Özlü Sözler Zaman İle İlgili

Zaman İle İlgili Özlü Sözleri Özlü Sözler Zaman İle İlgili Zaman her derdin ilacıdır diyor kimi, oysaki zaman o dertli anlarda geçmek nedir bilmiyor her geçen zamanda canı daha da acıtıyor (duruma göre tabi) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda zaman ile ilgili güzel özlü sözler sunuyor ve zaman ile ilgili söylenmiş olan en güzel sözler ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Ahmaklar zamanı...

Sayfayı Paylaş