İstenmeyen kıllara kesin çözüm bitkisel

A

Arzucxvxc

Forum Okuru
İstenmeyen kıllara kesin çözüm bitkisel
İstenmeyen kıllara kesin çözüm bitkisel doğal yöntemler

Merhaba

Bu tüylerden bıktım ben alıyorum onlar çıkıyor ve nefret ediyorum bu tüy kıl temizliğinden zaman kaybından ve acıdan başka bir şey değil erkekler buna asla dayanamazdı sanırım. tüyle için kalıcı bitkisel bir çözüm öneriniz var mı yani bitkisel bir şeyler yapayım hatta 3 defa 5 defa bir daha kıllar tüyler çıkmasın böyle bir şey var mı bence yoktur gibi ama belki vardır diye yazıyorum.

Merhaba tatlım

Yazını okuyunca biraz gülümsedim daha genç yaşlarda olmalısın , tüyleri kalıcı olarak bitkisel bir kürle çözmek gidermek yani bir daha hiç çıkmamasını sağlamak sanırım bitkisel olarak pek mümkün değil yani kesin bir çözüm yolu yok. Bitkisel olarak bunu yapamazsın ama lazerle bu mümkün. Bitkisel yollarla tüyleri çok azaltabilir inceltebilirsin ama tamamıyle bir daha çıkmaksızın yok edebilmek pek mümkün değil. tüylerini inceltmek ve azaltmak istiyorsan hamam otunu tavsiye ederim kokusu biraz kötüdür ama tüylerini tammamiyle döker , inceltir ve az çıkmasını sağlar. Ya da bir kaç önerim daha var tüylerini aldıktan sonra limon ve tuz ile bu bölgelere sürüyorsun su değdirmeden cildinde kuruyor ve yarım saat bekliyorsun bu kür tüyleri azaltır ve inceltir aynı şekilde kahve telvesi ve karbonatla da yapabilirsin

Ayrıca aşağıdaki linkler yardımcı olacaktır

Geri