gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

İtiraz ya itiraz

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Hani insan bazen alışveriş yapmaya yada ölesine gezmeye çıkar ya .Şöle şalaş rahat bişeler giyer saç baş önemsiz şöle tepeden toplanır spor ayak. sıfır makyaj.Hıhhh işte ben bazen öle dışarı çıkıyorum bide ne göriyim karşıdan şık giyimli topuklular bol makyaj [​IMG]sinir oluyorum işte ozaman kendimi çirkin hissediyorum kıskançlık değil ama öyle oluyorum işte mesala topuklu ayak. giymeyince kendimi çirkin hissediyorum o yüzden ben öle rahat giydiğimde bütün kadınlar öle giysin emi hahaha itiraz ediyorum!!!!!Çok asabileşiyorum walla :D

ßeLeN bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kızz ne kadar asabisin sen:Dne kadar itirazın var aboooo:Dvay seni alana:D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha napıyım şekerim itiraz edilcek okadar çok şey varki

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy vallaha çok doğru balım yaa bende de çok oluyodu öle özelliklede eşofmanla gitmeyi seviyodum ama bende artık öle yapmıyorum yaaa iinsana da rahatlık bırakmadılar ki hahaha bende itirazzzzzzz ediyommmmmm :dil:

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Tek ben değilmişim demekki :D insanı bi rahat rahat gezdirtmiyolar işte hahaha

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    en iyisi beyaz düz bisiklet yaka badını gıy altına bır rahat kesım kotu çek ayana giy babetini... ama çantanda bir topuklun olsun ne olur ne olmaz...
    Ayy tuqcem ya yedinmi kafayı sen; tatlım sen doğal güzelliğine güvenip çıkmışsın ; hadi onlarda çıksın bakalım çıkabiliyosa tabi..

Young bride bunu beğendi.
İtiraz ya itiraz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. itiraz

itiraz

Rüyasında bir şeye itiraz eden kimse iş yaşamında kendisine hazırlanan bir komployla karşı karşıya demektir.
  3. itiraz ediyorum

itiraz ediyorum

İnsanların torpille bir yerlere gelmesine itiraz ediyorum.Hakkı olmadan sadece yakınları vasıtasıyla bir makama erimelerine uyuz oluyorum.:tsk:
  4. Yetki itirazı

Yetki itirazı

icra yetki itirazı yetki itirazı dilekçe dilekçesi yetkiye itiraz dilekçesi Madde 15 - (Değişik birinci fıkra: 27/5/1988 - 3451/3. md.) Kendilerine 13 ve 14 üncü maddeler uyarınca gönderilen tespit yazısını alan işçi veya işveren sendikaları veya sendika üyesi olmayan işveren, taraflardan birinin veya her ikisinin gerekli yetkiyi haiz olmadıkları veya kendisinin çoğunluğu bulunduğu yolundaki...
  5. Evlenmeye itiraz

Evlenmeye itiraz

EVLENMEYE İTİRAZ Evlenme dosyası hazırlanırken evlenme gününden önceki günün mesai saati bitimine kadar ilgililerce, tarafların evlenmeye ehil olmadıkları veya evlenme manilerinden birinin bulunduğunu ileri sürerek evlenmenin yapılmasına yazılı olarak itiraz edebilirler. Evlenme gününde yapılan itirazlar kabul edilmez. Evlenme manileri dışında bir sebebe dayanarak itiraz dilekçesinde...

Sayfayı Paylaş