gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İyiki Doğdun Tavuk_Kavurma

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tavıkım Kavurmam İyiki Doğdun İyiki Varsın...Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, sağlık getirsin inşallah...Horozunla birlikte nice nice mutlu sağlıklı yaşlara...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyiki doğdun Tavuk, gıt gıt gıdak Tavukkk, gıt gıt gıdakk gıt gıt gıdakkk Tavuk!!! :A
    Tavıkım, yeni yaşın sana, başta sağlık, kısmet, başarı, aşk, para, mutluluk, şans ve hayal ettiğin herşeyi getirsin :)

Doğum günün kutlu olsun, cebinde para olsun, yüreğin aşkla dolsun, peşinden horozlar koşsun :))))

Nice uzun ve güzel ömürler dilerim tatlım :kiss:

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ahahhaa horozsuz bir kutlama düşünemiodum sizde hemen dahil etmişsiniz :hhh: :hhh: sağolun kızlarrr şapp şupp öpüom ikinizide ama sabahtan kötü başladım güne aksilikleri çekiyorum günü sağlam bitiririm inş. :D ayrıca bi pastaya bi horozlu mutluluk dilemeye kanmam bilesinizz hani benim hediyelerim :D:D:D:D

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vayy anasınııı beee tavıklarında mı doğum günleri olumuşş :D:D

beniimm pilicimm kanat ızgarammm tavuk kavurmamm yumurtadan demek bu gün çıktın heee :D:D iyi iyi iyikidoğdunnnn bnmm tavıkk kavurmm...

doğumm günün kutlu vede mutlu ollsunnnnnnnnnnnnnnnnnnn :deli:
    :davul: :horon:

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Horozların Efendisi, :D:D
    Yeni yaşında tavukluğunu hissettirecek tek eşli bir horoz diliyorum sana güzel haberlerini bekliyorum ::D:D

En böyük tavık bizim tavık :D:D

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İyi doğdun tavuk kardeş:tavik: :D:D

Doğum günün kutlu olsun :) Nice mutlu sağlıklı huzurluu horozlu yıllara inş. :D:D

:yeah:

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Tavukcuğum doğum günün kutlu olsun Horozunla mutlu huzurlu başarılı nice sağlıklı seneler dilerim :D:D

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

nice mutlu huzurlu yaslara tavuk_kavurma...
    yani canimda cekmedi deil :)

9. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    nice mutlu yıllara tavık vay be ilk defa aynı günde bi başkasıyla doğum günüm varmış.nice mutlu senelere birlikte kutlarık inş. meleklerimizle birlikte.

10. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    doğum günün kutlu olsun canım hep sevdiklerinle beraber daha nice mutlu yıllara...

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nice mutlu yıllar seninle olsun Tavık,gönlünün muradı neyse o olsun ,yüzün hep gülsün inşaallah..

Ha bu arada sana mesaj yazmaya gelirken kapıda bunları gördüm,seni arıyorlarmış,anlayamadım sebebini
    :haha:

12. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    doğum günün kutlu ve mutlu olsun kız tavuk kavurma :yeah:

ßeLeN bunu beğendi.
  13. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    herkese çokkk teşekkürlerr çok güzel bir doğum günü yaşadımm sevdiklerimle beraber sizlerde iyi dileklerinizle kalbimde oldunuz her ne kadar hediye almasanızda idare edicez :hhh: :hhh: :hhh:
    ayrıca titan horozları ben çağırdım evde erkek oynattım dün gece doğum günü partisinde onlar dansçı :hhh: :hhh: :hhh:

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Güzeller Güzeli tavıkım ben yenı goruyorum olsun yınede kutlamak istiyorum. dahada nice güzel senelere inş.

15. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Nice yıllara canım iyi ki doğdun. :)

İyiki Doğdun Tavuk_Kavurma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırtına İyiki Doğdun

Fırtına İyiki Doğdun

Burada tanıştığım ve iyiki tanıştığım dediğim kişilerden biri arkadaşım, hemşerim, dostum fırtınam iyiki doğdun canım...Doğum günün kutlu olsun... Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin...
  2. İyiki Doğdun *MaWi

İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  3. iyiki doğdun asiruki

iyiki doğdun asiruki

nice senelere kuzencimm asim rukim kardeşimm:D:D yeni yaşın sana en başta huzur sonra sağlık ve mutluluk getirsin rabbim tüm dertlerini sendne alıp götürsünn yeniyaşında yeni umutlarla yeni güzellikler seninle olsun tüm dileklerin gerçekleşsin sei çok seviyorum:kiss: iyiki doğdun iyiki varsınnn doğum günün kutlu olsun:kiss: iyiki doğdun
  4. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş