gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

iyiki aşkımsın
    Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı oluyor. Sen varsın ya, güneşte gülüyor bana, ayda, dünyada...

Seni sevmek o kadar güzel ki...
    Yağmur olup aşkını yağdırıyorsun üzerime, güneş olup ısıtıyorsun içimi, dünya olup dönüyorsun etrafımda...

Beni mutlu edebilmek için yürüdüğün yolda kar demedin, yağmur demedin, soluksuz kaldın ama durmadın, yorgunluktan ağlamadın. Çünkü çok sevdin beni, bende seni...

Bir roman yazdın benim için...
    Herkes bizim aşk romnımızı okurken bakışlarımda kaybolmak, derinlerde uzun bi yolculuğa dalmak yetti sana. İşte bu yüzden çok sevdim seni. Bu yüzden sana duyduğum aşk yıllardır hiç eksilmedi; her gün, her dakika, her saniye biraz daha arttı.

Riyakarları sokmadın hayatımıza, kırgınlıkları almadın yanımıza...
    Sadece beni aldın yanına, bende seni...

Kelimelerden biri...
    "Sevgi..."
    Onun tuzağındyım şimdi.
    Bu dünyada bir tek sana yenildim ben.
    Seni sevdim.
    Şimdilerde mantığım çok uzaklarda...
    Gerçekse benden kopmuş gibi...

Yaşattığın bütün güzellikler için teşekkür ederim sana.

İyi ki varsın!!!

İyi ki aşkımsın!!!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İyiki varsın iyiki aşkımsın!!
    aşk adama neler yaptırmıyoki harikasın bebeğim teşekkürler

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu dünyada bir tek sana yenildim ben.
    Seni sevdim.
    Şimdilerde mantığım çok uzaklarda...
    Gerçekse benden kopmuş gibi...

Yaşattığın bütün güzellikler için teşekkür ederim sana.

İyi ki varsın!!! İyi ki aşkımsın!!!

Aşk adama herşeyi yaptırıyor :) Güzel paylaşımda :D

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sağol ablacımm..Annemle biz bayağı duygusalız ikimizde balık burcuyuz:)
    Paylaşımlarımı takip ettiğin için tekrar teşekkürler ablam

İyiki varsın iyiki aşkımsın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki Varsın..

İyiki Varsın..

iyiki hayatımdasın sevgilim iyi ki hayatımdasın iyiki aşkım hayatimdasin Seni Sararmış güller arasında bulmuştum yıllar önce. Gözyaşlarımla sulamış , kem gözlerden uzak ol diye kalbimin taaa içine saklamıştım. Ne Güzel günlerdi onlar sen solup giderken , ben hayat yokuşunu çıkmaya gayret ederken bulmuştum seni.Herşeyinle sahiplenmiştim seni , aşkını.Bir anda seni yeşertebilmiştim , rengarenk...
  2. Aşk iyiki var

Aşk iyiki var

Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı... İLK AŞK: Ne yaparsanız yapın, ilk aşkınızı unutmanız mümkün değildir. Yıllar sonra dönüp, "Ben ona nasıl aşık olmuştum acaba" diye pişmanlıkla karışık garip bir duygu da yaşayabilirsiniz... Olsun. O, size ilk aşkı tattırmış....
  3. dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

Kucak Dolusu sevgiler...... Hayat her zaman mükemmeli sunmaz insana.. Bazen kurşundan ağır bir efkar balyası gibi çöküverir omuzlarımıza.. Böylesi durumlarda yapılacak en iyi şey, fırtınaya tutulmuş bir sandalın güvenli bir liman araması gibi, sığınacak dost bir yürek aramaktır.. Vurgun yemiş bir yüreği, dost bir yürekten gayrı kim kabul eder, kim saklayabilir ki... Her şeye rağmen hayatı...
  4. iyiki bi oglunuz var ha

iyiki bi oglunuz var ha

-oğlum diye söylemiyorum bi sarmalar bi dolmalar... ^_^ +iyi iyi.. ne güzel bizim kız da çook güzel yapar zaten.. -vala oğlum diye söylemiyorum... yemek konusunda rakip kabul etmeyiz.. -_- +:o -ütüde felan çift çizgi yapıyor tamam ama onu da öğrenir kerata... + :D -oğlum diye söylemiyorum... +söyleyin canım.. -içkisi yok kumarı yok... karı kız zaten yok B) +eh pek güzel... ^_^ -yah...
  5. İyiki varsın şevvalll

İyiki varsın şevvalll

Nice mutlu yıllar bebeğim ,her şey gönlünce olsun.. Ağlamak yok ,gülmek var...Gülen yüzün hiç solmasın..

Sayfayı Paylaş