gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İyiki Varsın..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

iyiki hayatımdasın sevgilim iyi ki hayatımdasın iyiki aşkım hayatimdasin Seni Sararmış güller arasında bulmuştum yıllar önce. Gözyaşlarımla sulamış , kem gözlerden uzak ol diye kalbimin taaa içine saklamıştım.
    Ne Güzel günlerdi onlar sen solup giderken , ben hayat yokuşunu çıkmaya gayret ederken bulmuştum seni.Herşeyinle sahiplenmiştim seni , aşkını.Bir anda seni yeşertebilmiştim , rengarenk yapraklar , çiçekler açtın , sevinç , neşe kattın hayata.
    Sokaklar isyankardı , geceler vefasızdı , insanlar günahkardı , bense kullardan davacıydım.
    Tanrıya el açıp kullarına sitem ederdim , aqlardım , teselli beklerdim.
    Yalancı mevsimlerin kuytusunda , sahte sözlerin , gülüşlerin , vefasız bakışların , virane bir şehrin arasında buldum seni.
    İyiki bulmuşum seni iyiki.Sen yokken herşey yalandı , kiralıktı sevgiler , gülüşler sahteydi , yalandı dünya , bir vefasız gülüşe aldanırdım.
    Esrarengiz bir sır perdesi gibiydi hayatıma girişin.
    Senmişsin yıllarca beklediqim , düşlediqim , özlediqim , sızısını çektiqim.Sele karışan gözyaşlarımla , kaybolan sabahlarımla , infaz edilmiş düşlerimle beklemişim seni..
    Şimdi Dünler'den habersizim , maziyi gömmüşüm aşkınla.
    Beni ben yapmışsın , düşlerim , yarınlarım '' seni bulmuş '' ben'se o kocaman yüreqini bulmuşum.
    Daha ne isteyeyimki ey sevgilim hayatımın neşe kaynaqı , kalbimin biricik prensi olmuşsun.
    İyiki varsın , iyiki hayatımdasın Benim aşk tanrım...

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İyiki Varsın..
    emeğinize sağlık.

İyiki Varsın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  2. Aşk iyiki var

Aşk iyiki var

Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı... İLK AŞK: Ne yaparsanız yapın, ilk aşkınızı unutmanız mümkün değildir. Yıllar sonra dönüp, "Ben ona nasıl aşık olmuştum acaba" diye pişmanlıkla karışık garip bir duygu da yaşayabilirsiniz... Olsun. O, size ilk aşkı tattırmış....
  3. dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

dostuklar..dostalarımız...iyiki varsınız...

Kucak Dolusu sevgiler...... Hayat her zaman mükemmeli sunmaz insana.. Bazen kurşundan ağır bir efkar balyası gibi çöküverir omuzlarımıza.. Böylesi durumlarda yapılacak en iyi şey, fırtınaya tutulmuş bir sandalın güvenli bir liman araması gibi, sığınacak dost bir yürek aramaktır.. Vurgun yemiş bir yüreği, dost bir yürekten gayrı kim kabul eder, kim saklayabilir ki... Her şeye rağmen hayatı...
  4. iyiki bi oglunuz var ha

iyiki bi oglunuz var ha

-oğlum diye söylemiyorum bi sarmalar bi dolmalar... ^_^ +iyi iyi.. ne güzel bizim kız da çook güzel yapar zaten.. -vala oğlum diye söylemiyorum... yemek konusunda rakip kabul etmeyiz.. -_- +:o -ütüde felan çift çizgi yapıyor tamam ama onu da öğrenir kerata... + :D -oğlum diye söylemiyorum... +söyleyin canım.. -içkisi yok kumarı yok... karı kız zaten yok B) +eh pek güzel... ^_^ -yah...
  5. İyiki varsın şevvalll

İyiki varsın şevvalll

Nice mutlu yıllar bebeğim ,her şey gönlünce olsun.. Ağlamak yok ,gülmek var...Gülen yüzün hiç solmasın..

Sayfayı Paylaş