gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzel Rezil şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İzel Rezil şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun diyor ve sizden İzel Rezil şarkısının sözlerini rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzel Rezil şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  2. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  3. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...
  4. İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran Şarkısının Sözleri

İzel Hicran sözleri İzel Hicran şarkısı sözü Başarılı kadın pop sanatçısı İzel'in seslendirdiği Hicran şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) ah ne güzeldi o zaman aşk rüyalarda yazılan bir şarkı gibiydi kuş sesiydi dinlerdin uyurken uyanırdım ellerinden uçardım içimde saklı hala gençliğin aşkı sevgilin yanındayken hicran hicran hicran duyulmazmı bir kuşun uçuşundan daha...
  5. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...

Sayfayı Paylaş