gebe
  1. depresyondamıyım

depresyondamıyım Forum Okuru

izmirdeki en iyi psikolog önerisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında depresyondamıyım tarafından paylaşıldı.

izmirde oturuyorum bana izmirde daha önce gittiğiniz yada duyduğunuz in iyi psikolog önerisinde bulunurmusunuz iyi sonuçlar aldınızmı gittiğime değsin bayağı psikolojim bozuk diyebilirim artık tedavi olmak istiyorum çevremden iyice dışlanmaya başladım şu sinirlilik hallerimden:(

izmirdeki en iyi psikolog önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi bir uyku için 10 yiyecek önerisi

iyi bir uyku için 10 yiyecek önerisi

1: Muz Açık olarak söylemek gerekirse sarı bir poşet içindeki uyku hapları olarak adlandırabiliriz. Seratonin ve melatonin dışında aynı zamanda magnezyum içeren bu meyve, kaslarınızı gevşetip sizi rahatlatır. 2: Papatya Çayı Sizi yatağa huzurlu bir şekilde yatıracak bir çaydan bahsediyoruz. Sakinleştirici özelliği sayesinde papatya çayı , kaygılı ve sinirli bir bünyenin en iyi...
  2. Psikologlardan korkmayın

Psikologlardan korkmayın

Ruh sağlığı konusunda uzmanlardan yardım almak ülkemizde halen bir tabu olarak kabul ediliyor. Ancak psikiyatrist ve psikologlara danışmak sağlıklı yaşam sürmenin bir parçası. Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, insanda ruh ve bedenin beraber çalışan iki oluşum olduğuna dikkat çekildi. Herhangi birinde meydana gelen hastalık diğerinde de denge bozulmasına ve...
  3. Psikologun Yeterliliği

Psikologun Yeterliliği

Türk Psikologlar Derneği Etik Yönetmeliği'nde psikologun yetkinliği ve yeterliliği ile ilgili şu maddelere yer verilir: * Psikologluk mesleğini icra eden kişinin öncelikle yasal psikoloji eğitimini alması gerekir. * Psikologun yeterliliğini koruması, alandaki yeni gelişmeleri ve gerekli eğitimleri takip etmesi gerekir. * Psikolog yöneleceği bir çalışma alanında çalışmaya...
  4. izmirde kolej önerisi

izmirde kolej önerisi

selamlar bana izmirde en iyi kolej önerilerinde bulurmusunuz çocuğu koleje giden varsa ve memnunsa bana hangi koleje gittiği hakkında bilgi ve önerilerde bulunursa çok memnun olurum
  5. En iyi kepek şampuanı hangisi?

En iyi kepek şampuanı hangisi?

Saç dökülmesinden sonra en önemli saç sorunlarından biri olan kepek ve aşırı kepek insanı bezdiren noktaya getirebilmektedir. En önemli sorunu mantar (Malessazia Furfur) olan bu sorunun çözümü için şampuan markası değil içindeki bilimsel maddelere bakılmalıdır. Kepek ve aşırı kepek için geliştirilmiş bilimsel maddeler bulunmaktadır. En iyi kepek şampuanı nasıl olmalıdır? Aşırı kepek...

Sayfayı Paylaş