gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Japon kızların saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kore saç modelleri japon saç modelleri japon kız koreli kızların kızların Şu japon kızlar hakkaten çok zarif ve çıtıpıt oluyorlar.Bana göre ne giyseler ne taksalar yakışıyor şimdi Allah var:DSizlerle japon kızlarının bazı saç modellerini paylaşmak istiyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bu sene çok moda bu saçlar...
    Bihter aklıma geldiiii...
    Artık saç kestirenlerde Bihter modeli diyor:D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay herşeye de bihter adı vermişler gözlüklere bile :D

5. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    japon kısları gerçekten bu kadar bakımlı degil aslında

6. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayranim japon kizlarina :D :D

Japon kızların saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  2. Peri kızı saç modeli

Peri kızı saç modeli

peri kızı saç modeli modelleri şekilleri kesimleri resimleri trendleri burada arkadaşlar. Masalalrda ki peri kızları gibi güzel görünmeyi hangi kadın istemez ki? Elbette ki her kadın ister:D Sizlere bunun için, daha önce Peri Kızı Makyajı önerilerinde bulunmuş, makyaj teknikleri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Peri kızı saç modeli örneklerini sunmak istiyoruz Melek'ler. Masum ve doğal...
  3. Meraklısına Japon Saç Modelleri 2012

Meraklısına Japon Saç Modelleri 2012

japon saç modelleri 2012 japon saç stilleri japon saç modelleri bayan Japonlar zekalarıyla, aile bağlarıyla ve gelenekçi özellikleriyle her zaman takdir kazanan bir millet olmuştur melekler. Teknolojide gösterdikleri gelişme son yıllarda moda dünyasında da hissedilmeye başlandı. Eğer siz de Japonları sempatik buluyor ve onları yakından takip ediyorsanız , Japon tasarımcıların 2012 yılı için...
  4. kız çocukları saç modelleri

kız çocukları saç modelleri

Çocuk saç modelleri saç örgü modelleri kız çocukları için örgü modelleri melekler işte size kız çocuklarınız için saç modelleri :hıms:ayy çok güzeller çocuk olasım geldi.
  5. Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Bayanlar için saçlar çok edğerli bir nevi aksesuardır. Her bayanın tercih ettiği saç uzunluğu, modeli ve rengi vardır. Her saç boyuna göre uygulanan saç modelleri ise günlük ve özel günler için değişik modeller ile bayanların makyaj ve giyimlerini tamamlıyor. Uzun saç modellerin de oldukça sık tercih edilen örgü modelleri bayanların hem günlük hem de özel günler için tercih ettiği şık ve...

Sayfayı Paylaş