gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Jean Modellerin M.M'den..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

boru paça pantolon modelleri boru paça pantolon kot modelleri
    Biliyoruz ki hepimizin vaz geçemediği jeanler gün geçtikte dahada moda oluyor . Hem rahatlığı hem görselliği açısından yaz ve kış aylarında bile kullanılabilen jeanlar adeta gönlümüze taht kurmuş durumda. Bİr beyaz badyle bile şıklığınıza şıklık katacağınızı unutmayın melekler.. [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Mart 2011
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu benim olabiler mi aybalam :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. sihirlielma

sihirlielma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tabi olabiler :)ni dimek :):)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

jean jean çıkacak :D tşkler paylaşımına

ßeLeN bunu beğendi.
Jean Modellerin M.M'den.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 jean modelleri

2010 jean modelleri

2010 jeans modelleri salaş kot modelleri salaş kot jeans erkek erkek 2009 da olduğu gibi 2010 da da hem kış hemde yaz aylarında dar paçalar moda olacak.Ben şahsen salaş yani bol dökümlü jeanları seviyorum ve o tarz giyiniyorum.Dar paça giymem diyorum.Ama bu modelleri beğendim:DBuyrunuz:) Bunu beğendim:D
  2. Dar paça jean modelleri

Dar paça jean modelleri

dar paca modelleri çocuk dar paçaları çocuk paça modelleri paça jean jean Son zamanlar da modanın göz bebeği haline geldi.Kimi görsem mutlaka üzeirnde bir dar paça bir jean mevcut:DBence çok hoş duruyor.Dar paça bir jeanın üzerine güzel , uzun bir gömlek yada güzel bir tunik çok hoş bir görünüm verir.Bence alın alın giyin.Her rengi de bulunuyor:)Artık boru paça jean out! dar paça jean in:)...
  3. 2011 jean modelleri

2011 jean modelleri

2011 jean modelleri jean modelleri 2011 Her sezonun vazgeçilmezlerinden olan kot,hepimizin giymeye alışık olduğu rahat ve kullanışlı olmasıylada en çok tercih edilen kumaşlar arasında üst seviyede yer almaktadır.2011 kreasyonuyla ile elbiseler,mini etekler ve şortlar,kısa ceketler ve özelliklede yırtık ve yamalı jean modellerine sıkça rastlamaktayız.
  4. Zara jean modelleri

Zara jean modelleri

Bilindiği gibi Zara kendi alanında oldukça iyi bir marka. Zara’nın jean modellerini merak edenler için sunuyorum .Zara giyimin 2011 sezonu için tasarladığı trend jean modelleri benim çok hoşuma gitti. İşte yeni sezon Zara jean modelleri
  5. Yepyeni Jean Modelleri 2012

Yepyeni Jean Modelleri 2012

jean modelleri 2012 jean modası 2012 jean trendleri 2012 Denim kumaşın hayatımızda ki yeri tartışılmaz melekler :) Fransa'da işçilere elbise olsun diye denim kumaşından üretilen pantolonlar günümüzde dünyada en çok kullanılan kıyafet olarak biliniyor. Ama moda durur mu ? Denim kumaşı he ryürlü materyalle birlikte kullanıp, rengiyle oynayarak değişik modelde etek, pantolon, gömlek ve tulumlar...

Sayfayı Paylaş