jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

Ben varım canım ... walla sayende zayıfladım jelibonum ama sen ditttin bende heves azcık gittiiii... inşallah gelişinleee tekrar toparlanırrım.. Ben varım başka kimler var bilmiyorum canım...

tamam canım pazartesiye kadar toplanırız belki benimde hevesim gitti inşallah pazartesiye kadar bende toparlıyacağım motivasyonumu hadi bakalım

Bende varım bendeeee :)
jelimmm bonummm hoşgeldin şekeriimm....
Bende pazartesi kilo vermem durduğu için (normal besleniyorum artık) diyete girebilirim yeniden....

Good%20Morning%20(52).gif

Evetttt lahana çorbasını yapamadım............
Ama diyette gibiyim sankimm pek abartmıyorum bu hafta dayanab,ilirsem kendi listemle bi rejim yapıcam

Bende diyet yapmak istiyorum.Ozel bir listeniz var mı?1.5 aydır yuruyorum ama kilo veremiyorum..tatlı krizlerim bu ara yine cok...İştahımı kesmeye calısıyorum ama zaman zaman olmuyor...Ne yapmalıyım

:yahoo::yahoo::yahoo:kızlarrrrrrrr harikasınızzz vallaaaa bende kilo vermek istiyorum nolur nolur nolur bende vereyim çokkkk istiyorum şu an kilom 70 boyum 165 yaşım 27 ideal kilom yani hedefim 60 ikinci kızımdan sonra toblayamadım bölgesel vermeliyim biraz hadi hadi başlayalım :grev:ipatla

Geri