gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Justin Bieber sahnede bayılmış sanırım neden bayılmış acaba?Hasta mı, uyuşturucudan mı?Benim aklıma ilk bunlar geldi valla :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Justin Bieber, Londra'da verdiği bir konser sırasında bayıldı.Genç kızların hayran oldukları yakışıklı pop şarkıcısı Justin Bieber verdiği konser sırasında fenalaştı ve bayıldı.Hayranlarını oldukça korkutan yakışıklı şarkıcının bayılmasının ardından konserine 20 dakika ara vermek zorunda kaldı. Justin Bieber'ın sözcüsü genç yıldızın solunum güçlüğü çektiğini ve kendisine oksijen verildiğini söylediğini bayılma nedeninin bu olduğunu açıkladı.Ayrıca Sözcü konserden önce Bieber'ın herhangi bir sağlık sorunu olmadığınıda sözlerine ekledi..

Justin Bieber sahnede neden bayılmış? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Justın Bieber hayranıyım

Ben Justın Bieber hayranıyım

Çığlık Ben Justın Bieber hayranıyım..derste sıkılmıştık arkadaşım bir dergi gösteriyodu ben derste olduğumu bile unutmuştum dalmıştım.Birden karşıma JB posteri çıkıncı çığlık attım süüper bu ya dedim..demez olaydım.herkes bana baktı . Öğretmen ne oldunu sorduğunda yerin dibine girmiştim.Tabi hocaya böcek gördüm sandım falan dedim yoksa disiplini boylamıştım :gathering:
  2. justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek?

justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek?

Kızlar tam bir Justin hayranıyım ve buraya gelecekmiş diye duydum inşaallah doğrudur.Acaba ne zaman gelecek Justin buraya?
  3. justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?
  4. Justin bieber sahnede bayıldı

Justin bieber sahnede bayıldı

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, konser esnasında fenalaştı. Kuliste tedavi altına alınan genç şarkıcı, konserin ardından hastaneye kaldırıldı.Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Londra’daki konseri sırasında sahnede bayıldı. Sahne arkasına götürülen genç şarkıcı, 15 dakika boyunca oksijen maskesi taktı. Bieber, kısa süren tedavisinin ardından doktorların ısrarlarına rağmen tekrar sahneye çıkarak konserini...
  5. justin Bieber Rezilliği

justin Bieber Rezilliği

Bu Kez hayranlarının Üstüne Tükürdü Genç yaşta şöhreti yakalayan şarkıcı balkona çıkıp kendilerine el sallamasını bekleyen hayranlarının üzearine tükürük yağdırdı. Kim mi bu ünlü şarkıcı... Daha önce de benzer bir olaya adı karışan Justin Bieber'dah başkası değil elbette. Memleketi olan Kanada'nın Toronto kentinde vereceği konser öncesi BİebeR'ın konakladığ ıotelin önünü hayranları doldurdu....

Sayfayı Paylaş