gebe
  1. Papatyam87

Papatyam87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında Papatyam87 tarafından paylaşıldı.

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar? cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    kabirde ilk gün 2 melek gelir sorgu için.sualler soracaklar.eğer iman sahibiysen vee tabiki namaz kılan bir insansan ALLAH yardımcın olacaktır.çünkü namaz kılmayan bir insan imanını kurtaramayacak..ALLAH yardımcımız olsun..

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 40 hafta süren gebeliğim boyunca vücudumdaki değişiklikler ve çözümleri

40 hafta süren gebeliğim boyunca vücudumdaki değişiklikler ve çözümleri

Sezeryandan sonra kanama sezeryan sonrası kanama ne kadar sürer sezeryandan sonra ne kadar sürer sezeryan sonrası kabızlık dikişlerinde ağrı Yaklaşık 40 hafta süren gebeliğiniz boyunca vücudunuzda bir çok değişiklik oldu. Bu değişiklikler bebeğin gelişimini sağladı ve sizi doğuma hazırladı. Doğum ile gebeliğinizin önemli bir bölümü tamamlandı. Ancak daha herşey bitmedi. Bundan sonra sizin...
  2. kabirde ilk gece

kabirde ilk gece

ölen kişinin ilk gecesi kabirde ilk gece video mezarda gece video kabirde videosu ölünün gecesi çok zengin bir adam ölür ve çocuklari babalarina kabirde ne sorulacagini merak ederler. içlerinden bi tanesi bir fikirde bulunur. - Bir adam kiralayalim babamla beraber kabre koyalim ve ertesi sabah adami çikartip gece olup bitenleri bize anlatmasini isteyelim der. Diger kardeslerde bu fikre sicak...
  3. Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Adet düzensizliğinden dolayı fartural tablet kullandım kızlar. Fartural adet sökücü kullanmama rağmen iki gün geçti ilacımda bitti ama yine olamadım. İkincisini kullanacağım sormak istiyorum. bU FARTURAL NE KADAR SÜREDE ETKİ EDİYOR. bİLGİSİ OLAN VEYA KULLANAN ARKADAŞLARIM BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN.
  4. kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir

kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir

kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir ? kardeşimin kolu kırık ve ne kadar sürede iyileşir diye çok merak ediyor. acaba kol kırıkları ne kadar sürede iyileşir ?
  5. Besinler Buzdolabında Ne Kadar Süreyle Durabilir?

Besinler Buzdolabında Ne Kadar Süreyle Durabilir?

besinlerin saklanma süreleri, gıdaların buzdolabında saklanma süreleri, gıda saklama süreleri Sevgili melekler, buzdolabına koyduğumuz besinler her ne kadar soğukta kalsalar da orada da bozulabilirler. Her besinin bozulma süresi faklıdır. Bu sebeple gıdaları israf etmemek ve cebimize zarar vermemek adına gıdaların buzdolabında saklanma sürelerini bilmemiz gerekir. İşte o bilgileri aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş