gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır Kablosuz ağ bağlantısı kurulumu

Merhaba Sevgili Melek'ler ve kablosuz ağ bağlantısı nasıl kurulur diyen tüm misafirler, sizler için, bu yazımızda kablosuz ağ bağlantısı kurulumu hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Kablosuz Ağ Ayarlarını yapmak için aşağıdaki yolları izleyiniz.

Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantılarını tıklıyoruz.

Ağ Pencerelerinden sol tarafta bulunan AĞ GÖREVLERİNDEN;Ev veya Küçük İş Yeri Ağı Kur Tıklıyoruz.

Dikkatlice ve Sırayla Yönergeleri takip ediyoruz.

Burada Kablolu Bağlantı yapacaksak Yerel ağ bağlantlarını seçiyoruz

KABLOSUZ BAĞLANTI yapacak isek Bağlantısı kesilen ağ bağlantılarını göz ardı et KUTUSUNU İşaretliyoruz.

Daha önceden özel bir bağlantınız varsa bulacaktır, yeni ağ kurmak için Alttaki seçeneği seçiyoruz. Hayır İnternete Başka Bağlantı Yolu Seçeyim kutusunu işaterliyorsunuz.

Bu Bilgisayar İnternete Mesken Bir Ağ Geçidiyle veya Ağımdaki Başka Bir Bilgisayar Üzerinden Bağlanır. şekeneğini işaretliyoruz.

Bilgisayar Tanımı Adımızı ve Bilgisayarımızın Adını Giriyoruz.

Çalışma Grubu Adı giriyoruz standart olarak WORKGROUP girebilirsiniz

Eğer Ağda Dosya ve Klasör Paylaşımı yapmıyacaksak güvenlik açısından kapalı durumda tutalım.

Ağ Kurulumumuzun sonuna geliyoruz, burada yapmış olduğumuz ayarları kalıcı hale getiriyoruz.

Ağ Kurulumunuzu Kalıcılaştırmak İçin Sistem Ayarlanıyor.

Ağ Ayarlarımızı Başka Bir Bilgisayarda Otomatik Olarak Yapabilmek İçin Seçeneklerden Faydalana Biliriz. Biz Tek Kullanıcı Olarak Varsayıyoruz ve Gerek Yok Seçeneğini Seçiyoruz.

ve Ağ Kurulum İşlemimiz Bitmiştir.

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kablosuz Ağ Ayarları

Kablosuz Ağ Ayarları

Kablosuz Ağ Ayarları nasıl bağlanır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarımdan yardım ve bilgi istiyorum.
  2. Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında bilgi

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında bilgi

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı nasıl yapılır Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı nasıl yapılır diye bizden yardım isteyen tüm misafirlerimize ve siz sevgili melek'lerimize Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında beklenilen bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. Dosya paylaşımı için Masaüstünden kablosuz ağ simgesini sağ tıklayın. kablosuz ağları yönet tıklayın,...
  3. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
  4. Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik. Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır: İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ...
  5. kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen

kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen

Evdei nette bir sorun çıktı biraz kurcaladım ama bilmeyince bir yerini yaparken diğer yer bozuluyor. Uzun lafın kısası kablosuz ağ ayarlarını yapmam gerekiyor, nerden nasıl yapacam yardım edermisiniz bana?

Sayfayı Paylaş