Kadın ve erkeğin yatmadan önce yaptıkları

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. kocasıyla yatmayan kadın erkek kadının memesini emiyor memelerini erkeklere açan kadınlar video memelerini erkeklere açan kadınlar oyunları oyunu
    Kızlarr gerçektende yapıyormuyuz bunları:D:DOkuyun bakalım ama saklamak yok herkes doğruyu söylesin tamam mı:DMesela ben yapıyorum:angel::seker:

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI
    Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum ben yatmaya gidiyorum”
    dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri
    için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi ertesi akşam yemek
    yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne
    kadar kaldığına baktı şeker kabını doldurdu çatalları ve kâseleri masaya
    koydu sabah hemen kahve yapılabilmesi için gereken hazırlıkları yaptı. Sonra
    ıslak çamaşırları kurutucuya kirli çamaşırları da çamaşır makinesine koydu. Bir
    gömlek ütüledi ve gevşek duran bir düğmeyi dikti masada bırakılan oyun
    malzemelerini toplayıp kutusuna ve telefon rehberini de çekmeceye koydu. Oturma
    odasındaki çiçekleri suladı bir çöp kutusunu boşalttı bir havluyu kuruması
    için astı esnedi gerindi ve sonunda yatak odasına doğru ilerlemeye başladı.
    Yatak odasına giderken masaya oğlunun öğretmenine iletilmek üzere bir ve
    sınıfça çıkacakları gzei için biraz para bıraktı. Bir sandalyenin altına
    sakladığı defterini çıkarıp bir arkadaşının doğum günü için bir kart yazdı.
    Sonra bunu bir zarfa koydu zarfa adres yazıp pul yapıştırdı. Alışveriş listesi
    hazırladı. Ertesi günü planladı. doğum günü kartını ve listeyi çantasına koydu.
    Sonra banyoya gidip yüzünü yıkadı dişlerini fırçalayıp-diş ipiyle aralarını
    temizledi ve tırnaklarını düzeltti. Bu arada eşinin hâlâ ayakta olduğunu fark
    eden kocası “sen yatmadın mı daha?” diye seslendi. Kadın “yatmak üzereyim” diye
    cevapladı. Ama hâlâ yapılacak şeyler vardı. Önce köpeğin su kabına su ekledi
    sonra kediyi dışarı çıkardı. Kapıların kilitli olup-olmadıklarını kontrol etti.
    İki çocuğunun yanına gidip-üstlerini iyice örttü. Açık kalmış olan bir yatak
    kenarı lambasını kapattı. Bir gömleği yerine astı yerdeki bazı çorapları kirli
    çamaşır sepetine attı. Hâla ödevini yapmakta olan çocuğuyla biraz konuştu.
    Odasına geçince saati kurdu. Ertesi gün giyecekleri şeyleri hazırladı ayakkabı
    rafını şöyle bir düzeltti ertesi gün yapacağı şeylerin listesine birkaç şey
    daha ekledi. Aynı anda kadının eşi televizyonunu kapattı ve kendi kendisine
    “artık yatmalıyım” dedi.

ERKEĞİN YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI
    Ayağa kalktı gerindi “çok uykum var” dedi ve doğruca yatak odasına gitti.
    Kadınlar Melektir
  2. valla dogru yazmışın meçhul eline emegine saglık
  3. çok güzel :) paylaşım için tşkler..
  4. valla doğruu aynı ben ayol buda aynı kocam beeee üfff ne sıkıcıymış böle yazılı görünce insan neler yaptığını anlıyoooo alışmışız normal geliyo yaparken saol canım güzel paylaşımdı ..................

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. memelerini açan kadınlar

,
  2. kadınların memelerini açan erkekler