gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadını kalbini çalan 10 cümle...

Konu, 'Kadınca' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kalp çalan sözler 1-Makyajsiz çok daha güzel ve hos görünüyorsun. 2-Sen yat* çayi ben demlerim.
    3-Seninle uyanmak neredeyse seninle uyumak kadar güzel.
    4-Bu yemekler nefis! Annemden bile daha güzel yemek pisiriyorsun.
    5-Anneni bugün davet edelim. Onu çok özledim.
    6-Seninle geçirdigim bir gece sampiyonlar ligindeki yedi güne esdeger.
    7-Bu sen misin* yoksa günes mi doğdu?
    8-9.5 dakika daha zamanimiz var mı?
    9-Bugün senin için tüm islerimi iptal ediyorum. Seninle biraz alisveris yapip* güzel bir gün geçirelim.
    10-Sen dinlen. Bugün çocuklarla ben ilgilenirim.

2. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadını kalbini çalan 10 cümle...
    Benim gözlerime sicacik baksin,sevgi dolu bir söz söylesin yeter beni mutlu etmeye.
    Tesekkürler canim benim.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

1-Makyajsiz çok daha güzel ve hos görünüyorsun.
    2-Sen yat* çayi ben demlerim.
    3-Seninle uyanmak neredeyse seninle uyumak kadar güzel.
    4-Bu yemekler nefis! Annemden bile daha güzel yemek pisiriyorsun.
    5-Anneni bugün davet edelim. Onu çok özledim.
    6-Seninle geçirdigim bir gece sampiyonlar ligindeki yedi güne esdeger.
    7-Bu sen misin* yoksa günes mi doğdu?
    8-9.5 dakika daha zamanimiz var mı?
    9-Bugün senin için tüm islerimi iptal ediyorum. Seninle biraz alisveris yapip* güzel bir gün geçirelim.
    10-Sen dinlen. Bugün çocuklarla ben ilgilenirim.

hepsinide gözlerim gülerek okudum....evet bunları çok duydum ve bir bayan için çok güzel hisler...teşekkürler arkadaşım çok hoşş

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok hoş sözler. Keşke her erkek bunları sevdiğine söyleyebilse. Sağol canım teşekkürler...

Kadını kalbini çalan 10 cümle... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların kalbini kazanmak

Kadınların kalbini kazanmak

Erkeklerin, kadınların kalbini çalmayı başarmaları için dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor. İşte dürüstlük ve diğer püf noktaları.. 1- DÜRÜST OLUN Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7 ipucunu okurken bu kuralı hep aklınızda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detayları açığa vurun demiyor...
  2. kalbin dostu 10 gıda

kalbin dostu 10 gıda

Amerikan Natural Health dergisi, farklı üniversitelerin araştırmalarını derleyerek kalp sağlığını korumaya yardımcı olan gıdaların bir listesini yayınladı. Çikolata ve yeşil çay gibi bilinen gıdaların yanı sıra portakal ve cevizin de çok faydalı olduğu ortaya çıktı. İşte derginin tavsiye ettiği yiyecekler 1. ÇİKOLATA: Günde 3 parça bitter çikolata yemek, kolesterolü yüzde 36, kalp krizi...
  3. 10 günlük bebeğe kalp ameliyatı

10 günlük bebeğe kalp ameliyatı

Doğumundan 2 gün sonra morarmış şekilde hastaneye kaldırılan 10 günlük erkek bebek, İzmir’de açık kalp ameliyatıyla hayata döndürüldü. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Klinik Şefi Doç. Dr. Ali Gürbüz, 10 günlük olan 3 kilo ağırlığındaki bebeğin kalbinden akciğerine giden damarın tıkalı olması nedeniyle nefes almakta zorluk çektiğini, kalbin durma noktasına...
  4. Kadını fetheden 10 cümle

Kadını fetheden 10 cümle

1-Makyajsiz çok daha güzel ve hos görünüyorsun. 2-Sen yat* çayi ben demlerim. 3-Seninle uyanmak neredeyse seninle uyumak kadar güzel. 4-Bu yemekler nefis! Annemden bile daha güzel yemek pisiriyorsun. 5-Anneni bugün davet edelim. Onu çok özledim. 6-Seninle geçirdigim bir gece sampiyonlar ligindeki yedi güne esdeger. 7-Bu sen misin* yoksa günes mi doğdu? 8-9.5 dakika daha zamanimiz var...
  5. Erkeklere Kurulmaması Gereken 10 Cümle

Erkeklere Kurulmaması Gereken 10 Cümle

özel isimli cümleler Kızlar ilişkinizde açık olmak bazende çok doğru değil çünkü erkeklere aklınıza gelen her şeyi söylemeniz ilişkiye zarar verebilir... Bazen söylediğiniz bir şey onları ekşitebilir kırabilir ve sizden uzaklaştırabilir... İşte bir erkeğe söylerken bir daha düşünmeniz gereken 10 şey! 1) "Eski sevgilim ya da eşimde aynen böyle aynı şeyleri yapardı!" Erkekler...

Sayfayı Paylaş