gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Kadınım...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Tanju Okan ın enfes şarkısı mutlaka dinlemenizide öneririm...
    Eşyalar toplanmış seninle birlikte
    Anılar saçılmış odaya her yere
    Sevdiğim o koku yok artık bu evde
    Sen
    Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş
    Ne olur terketme yalnızlık çok acı
    Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte

Sen kadınım

Hatırla o günü karşıki sokakta
    Seni öptüğümü ilk defa hayatta
    Kollarımda benim ilkbahar sabahım
    Sen
    Sönmüş bak ışıklar ev nasıl karanlık
    O ılık aydınlık yuvamız soğumuş
    Geceler bitmiyor ağlıyorum artık

Sen kadınım

Eşyalar toplanmış seninle birlikte
    Anılar saçılmış odaya her yere
    Sevdiğim o koku yok artık bu evde
    Sen
    Masamız köşede öylece duruyor
    Bardaklar boşalmış herbiri bir yerde
    Sanki hepsi hasret senin nefesine

Sen kadınım

Bana bıraktığın bütün bu hayatın
    Yaşanan aşkların değeri yok artık
    Ben sensiz olamam artık anlıyorum
    Sen
    Şimdi çok yalnızım
    Ne olur kal benimle o kapıyı kapat
    Elini ver bana
    Dışarda yalnız, yalnız üşüyorum

Sen kadınım

Kadınım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. **kadınım**

**kadınım**

KADINIM Köhne bir yük katarı gibi ayak parmaklarımızı ezerek önümüz sıra geçen bu yorgun asır, bizim asrımız değildi. Korkarım, tozu dumana katarak pürtelaş gelen yenisi de, o imanla beklediğimiz ahengin asrı olmayacak. Raylar üstünde alelade bir tımarhane bu... ... tıklım tıkış vagonlarında vahşi bir itiş kakış; dumanında genzi yakan bir ihtiras kokusu... Şüphesiz zamanla...
  3. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadın..

Kadın..

KADINLARLA İLGİLİ.. Kadınlarla ilgili yapılan en ayrıntılı araştırmaları inceledik ve çok şarşıtıcı sonuçlarla karşılaştık. Bunların içerisinden sizin en fazla dikkatinizi çekecekleri ve sizi şaşırtıcak olanları bir araya getirip sizlere sunamaya karar verdik. İşte o şaşırtıcı sonuçlardan bazıları İş hayatından sağlığa, sosyal yaşamdan cinselliğe kadar çok geniş bir yelpazede kadınlarla...

Sayfayı Paylaş