gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!!

Konu, 'Kadınlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

İnsanlığın ilk var olduğu dönemde adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş. Ancak bunun için 40 yıl tanrıya ibadet etmesi gerekiyormuş. Karısıyla, bütün dostlarıyla ilişkisini kesmiş ve kendini ibadete adamış. 40 yıl sonra tanrı, ibadetinin karşılığı olarak ona ağzı kapalı bir şişenin içinde şeytanı sunmuş. Artık özgürmüş adam. Dünyada neler olup bittiğini görmek ve nelerin değiştiğini öğrenmek için sabırsızlanıyormuş. Şişeyi karısına emanet etmiş ve ona iyi sahip olmasını söyleyip dışarı çıkmış. Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş. Merakına yenilip şişenin kapağını açıvermiş... Açar açmazda şeytan şişeden fırlayıp çıkmış ve gülmeye başlamış. Merakına yenildin ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın diye alay etmiş. Kadın yok canım demiş, sen hiç o şişenin içinde değildinki zaten demiş. Şeytan nasıl olur diye haykırmış, sende gördün şişeden çıktım demiş. Kadın, hiç o şişenin içinde olmadın sen, küçücük şişeye nasıl girebilirsin, güldürme beni diye alay etmeye başlamış. Şeytan en sonunda dayanamamış ve bak göstereyim demiş şişeye girmiş.

İşte böyleeeeee.... Adamın şeytanı hapsetmesi 40 yılını, kadınınsa 5 dakikasını almış!! Bunun üzerine şeytanda şöyle isyan etmiş:

'' TANRIM , MADEM KADINI YARATACAKTIN , O ZAMAN BENi NEDEN YARATTIN ? '.

:n028::n028::n028:

2. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!!
    allaah bee eyyyt işte kadın gücü diye buna derim ben bee helal olsun :clapping::clapping::clapping:

3. xqw07

xqw07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

daha öncede okumuştum güzel hikaye teşekkürler

4. juju_melek

juju_melek Forum Okuru

lütfen ALLAH cc den "tanrı" diye bahsetmeyelim rebbimizin 99 adet birbirinden güzel ismi var...:stop:paylaşımın için tşk hadanca. selam dua ile eyvallah:flybye:

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    heyyyyyyyyyytttt!!!!

dedim tam handancaya göre bi başlık yakışırda hanii.daha önce okumama rağmen ilk günkü kadar zevk aldım paylaşımıdan arkadaşım çok teşekkürler

6. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tesekkurler canim guzeldi

7. berzah

berzah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh:Çok güzel ....paylaştığın için teşekkürleeeerrrr

Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadının gücü

kadının gücü

kadının gücü kadın gücü kadınların kadinin kadının kompozisyon Güçlü kadınlar vardır,her işlerini kendileri halletmeye çalışan.Anne babaları tarafından böyle yetiştirilen.Onlar kendi paralarını kendileri kazanmak isterler.Evdeki tüm tamirat,tadilat işlerinden anlarlar.Bir erkeğe mecbur kalmadan da hayatlarını devam ettirebilirler.Faturalarını kendileri yatırırlar.Hemen hemen tüm işlerini...
  2. kadınların gücü

kadınların gücü

Kadın sadece doğum yapmaktan çok daha fazlasını yapar. Neşe ve umut getirir. Bir insanın hayatına girer ve yaşamı değiştirir. *Kadınların şaşırtan gücü * Çocuk taşırlar, zorlukları taşırlar, ağır yükleri taşırlar ama mutluluk, sevgi ve neşe verirler. Bağırmak istediklerinde gülümserler. Ağlamak istediklerinde şarkı söylerler. Mutlu olduklarında ağlarlar. Bir kadın tanırım, çok...
  3. Dünyada kadın - İş gücü olarak kadın

Dünyada kadın - İş gücü olarak kadın

Dünyada kadın Dünya'nın yüzde 49.7'si kadın. Yani kadın nüfusu 3 milyardan fazla. Her yıl, yarım milyondan fazla kadın, gebelik ya da doğum sırasında yaşamını yitiriyor. Kadın cinayet kurbanlarının yüzde 70'i eşleri ya da sevgilileri tarafından öldürülüyor. Dünyada her 3 kadından 1'i hayatının bir döneminde şiddete maruz kalıyor. Her 5 kadından 1'i hayatının bir döneminde tecavüz veya...
  4. Kadınların Şaşırtan Gücü

Kadınların Şaşırtan Gücü

Kadın sadece doğum yapmaktan çok daha fazlasını yapar. Neşe ve umut getirir. Bir insanın hayatına girer ve yaşamı değiştirir. *Kadınların şaşırtan gücü * Çocuk taşırlar, zorlukları taşırlar, ağır yükleri taşırlar ama mutluluk, sevgi ve neşe verirler. Bağırmak istediklerinde gülümserler. Ağlamak istediklerinde şarkı söylerler. Mutlu olduklarında ağlarlar. Bir kadın tanırım, çok güçlü...
  5. Kadının gücü

Kadının gücü

Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıkar. Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordur. Peki bunu nasıl başaracaklardı Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Allah' dua etti Allah'ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver Allah ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi Böylece nehrin karşı kıyısına...

Sayfayı Paylaş