gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez

Konu, 'Kadınca' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kadınlar erkeklerin hangi özelliklerini sevmez kadınlar nasıl erkekleri sevmez Kızlar yapılan bir araştırmaya göre biz kadınların erkeklerin hangi özelliklerinden nefret ettiğimiz ortaya çıkmış... İşte o araştırmaya göre kadınların en nefret ettiği erkek huyları :tik:
    1. Bencillik: Konuşmaya başlayınca kadının onu dinlemesini ister. Ancak o karşısındaki kadını dinlemek zorunda değildir. Herkes uyurken o müziğin sesini sonuna kadar açabilir. Ancak o uyurken kimsenin çıt çıkarmaya hakkı yoktur.
    2. Kirli bulaşıklar: Yemek yedikten sonra tabağını kaldırmaz ve bulaşıklara bir kez bile elini sürmez.
    3. Eşinin ailesini aşağılaması: En ufak bir kavgada eşinin ailesini gündeme getirir. Genellikle onların bilgisiz olduğundan yakınır.
    4. Kadınlar kötü şofördür: Hemen hemen bütün erkekler kadınların kötü şoför olduğunu düşünür. Kendi hatalıysa bile karşısındaki kadın sürücüye bağırır.
    5. Tembellik: Eşi ya da sevgilisi kendisi gibi haftanın 6 günü çalışsa da o her zaman daha fazla yorulmuştur. Ev işlerine asla yardım etmez.
    6. Yüksek sesle maç seyretmek: Maç izlerken bütün dünya durur. Evde başka biri yokmuş gibi televizyonun sesini sonuna kadar açar.
    7. işinin her şeyden daha önemli olduğunu düşünür: Her zaman işinden bahseder ve en ufak bir sorun olduğunda işi için sizi ortada bırakabilir.
    8. Sizi başkalarının önünde bozma alışkanlıkları vardır.
    9. iş seyahatine çıktığınızda aslan kesilir, ancak geri döndüğünüzde beceriksiz, yardıma muhtaç bir bebek gibi davranırlar.
    10. Sürekli konuşup vaatler verirler ancak eyleme dönüştürmezler.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle doğru ... kendisi konuşunca akan sular durucak ama benn konusunca ister dinlesin ister dinlemesin hıhh

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    5. Tembellik: Eşi ya da sevgilisi kendisi gibi haftanın 6 günü çalışsa da o her zaman daha fazla yorulmuştur. Ev işlerine asla yardım etmez.

En uyuz olduğum bu yaa valla tembel kocam benim elinden gelse :D niisee

4. sema_92

sema_92 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce kızlar tamamen doal olmalıdır kibar olmalıdır nerde ne konusacaıgnı bilmelidir sizcede öyle deilmi kızlar :)

Kadınlar Erkeklerin Hangi Hareketlerini Sevmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

Erkekler neyi duymak istemez erkeklere söylenmeyecek sözler hangileridir işte cevap kızlar :) Erkekler bazı konularda sandığınız kadar anlayışlı olmayabilirler. Sizin ve diğer erkekler için sıradan olabilecek şeyler hakkında söyleyeceklerinizi duymak istemeyebilir. Erkeklere söylerken düşünmenizi gerekenler.. Eski sevgilinin fotoğrafını saklıyor musun, bana gösterir misin? Hamile...
  2. Erkekler Hangi Kadın Tiplerini Sevmezler

Erkekler Hangi Kadın Tiplerini Sevmezler

bir erkek gözlerini kaçırıyorsa erkek gözlerini kaçırıyorsa Hep biz kadınların sevdiği sevmediği erkek tiplerinden bahsedicek değiliz ya kızlar...Birazda erkeklerin sevmediği erkeklere itici gelen kadın tiplerinden bahsedelim... 1. Seksi silah olarak kullananlar: İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır. Bu cesur davranış kendi...
  3. Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

kadınlar, erkekler, kadınların hoşlandığı erkekler, kadınların hoşlanmadığı erkekler hakkında detaylı bilgiler Kızlar hiçbirimiz kendisine bakmayan, temiz bakımlı görünmeyen erkeklerden hoşlanmayız yapılan araştırmalarda bunu gösteriyor...Yapılan araştırma ve anket sonuçlarına göre, çoğu kadın, temiz ve bakımlı erkek seviyor... Tanışma aşamasında fark edilemeyen önemli ayrıntılar, daha...
  4. erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden davranışları hareketleri nelerdir ???

erkeklerin kadınları sinir eden olaylar haraketler davranışlar sözler nelerdir melekler.Merhaba melekler sizce de erkeklerin kadınları çıldırtan hatta saç baş yolduran davranışları sözleri hareketleri nelerdir hep beraber erkeklerin kimyasını çözmeye ne dersiniz madem konuya ben öncelik ediorummm ilk bi kaç şeyiii ben yazayım sizde peşimden gelinnn takılın peşime 1. herşeye tmm hayatım...
  5. Hangi hareketlerimiz erkekleri illet eder ?

Hangi hareketlerimiz erkekleri illet eder ?

Melekler, bildiğiniz gibi eşlerimiz bazen bize sinir oluyorlar, hepimize olur bu. Sizlerden öğrenmek istiyorum erkekler kakdınların hangi harekletlerine sinir olurlar. Mesela siz ne yaparsanız eşiniz illet oluyor ?

Sayfayı Paylaş