gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Kadınlardan duyamayacağınız sözler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

. Peki aşkım, öyle olsun. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]2. Bugün anneler günü, annene gidelim.[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]3. Kaç çocuğumuz olsun hayatım?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]5. Bugün Pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]6. Yok hayatım istemem, herşeyim var çok şükür...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]7. Tanga giymemi ister misin?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8. Seni seviyorum aşkım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]10. Babam mesleginin gelecek vaad ettigini söyluyor.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]11. Spor giyinmene bayılıyorum.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]12. Sence popom çok mu küçük?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]13. Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]14. Çok eğlendiniz mi?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]15. Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]16. Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]17. Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]18. Sana bir bira açmamı ister misin?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]19. Bu sene tatile gitmesek de olur.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]20. Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]21. Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]22. Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]23. Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]24. Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]25. Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]26. Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]27. Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]28. 10 lira fazla bana, 5 ver sen[/FONT]

abartıya bakk tamam çoğu doğru ama tamamı diil %95 i :haha:

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
Kadınlardan duyamayacağınız sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar için söylenmiş sözler...

kadınlar için söylenmiş sözler...

Seven bir kadin icin sevdigi erkegin yuzu, ona tipki denizin denizciye gorundugu gibi gorunur. » HONORE DE BALZAC ♥ Bir kadin, eger bir erkek onun eline dusmeden once kucagina dusebilseydi daha cazibeli olurdu. » AMBROSE BIERCE ♥ Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir. » RALSTON ♥ Tanri, kadinlari agzi laf yapan yakisikli erkeklerden korusun. » HONORE DE BALZAC...
  2. kadınları rencide edici sözler

kadınları rencide edici sözler

rencide edici sözler kadınları rencide eden sözler kadınları edici erkekleri rahatsız "Tanrı yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın kararsızlığını, tavşanın ürkekliğini buna ekledi. Onların üzerine kıymetli taşların sertliğini, balın tadını, kaplanın yırtıcılığını, ateşin yakıcılığını, kışın soğuğunu, saksağanın gevezeliğini,...
  3. Kadınları Çıldırtan Sözler

Kadınları Çıldırtan Sözler

çıldırtan sözler kadınları cıldırtan sözler cildirtan kızları çıldırtan erkeklere sokulan laflar Bazen bu erkeklerin alayına kirbit suyu dökmek lazım diye düşünüyorum.İlla birşey dediğimiz zaman hemen bizi yargılamaya başlıyorlar ya deli oluyorum.Hele ki erkeklerin söylediği bazı cümleler var ki kadınları çileden çıkarıyor.Hatta erkekler bu sözleri içinde gerçeklik payı olarak söyleseler bile...
  4. Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler sundunuz mu sitenizde bu gün kadınlar günü ya bize özel söylenmiş özlü sözler paylaşın kızlar.
  5. Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler arıyorum ben böyle güzel ve yeni ve mümkünse oldukça anlamlı güzel olan Kadınlar İçin Sözler yazarsanız çok iyi olur hanımlar:)

Sayfayı Paylaş