gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kadınlardan İtiraflar

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kadınlardan itiraflar özel itiraflar özel itiraf ilginç oku oku Kadınlardan ilginç itiraflar, Cosmo'dan derleyerek buraya yazdım, bakalım ne düşüneceksiniz?

YALAN
    Geçenlerde yolda bir ilkokul arkadaşıma rastladım. Çok değişmişti. İlkokulda gözlüklü, şişman ve her şeyi bilen bir kızdı ve sinir olurdum. Havadan sudan konuşurken, onun önemli bir şirkette genel müdür olduğunu öğrendim. "Sen ne iş yapıyorsun" diye sorunca dayanamayıp "Bir şirkette halkla ilişkiler müdürüyüm" dedim. Oysa muhasebeden öteye geçebilmiş değilim. Onca yıl oku, sonra muhasebede eleman olarak çalış. Tabii ki bu itirafımı ona yapamazdım.
    Püskül, 30 , İstanbul

KABUL EDEMİYORUM
    İki yıldır deliler gibi sevdiğim adam beni bir gecede terk etti. Etrafa karşı çok rahat, gittiğinden memnun olmuşum ve bu ayrılıktan hiç etkilenmemişim gibi davranıyorum. Hatta yeni bir flörtüm varmış izlenimi yaratıyor, arkadaşlarımın basit sorularına gizemli cevaplar veriyorum. Oysa her gece elimde bir kadeh şarap, kulağım kapıda onun gelmesini bekliyorum.
    Aşık, 27, İstanbul

YEPYENİ KIYAFETLER
    Facebook'ta kendi profilimde yayınladığım fotoğrafların çok özel olmasını istiyorum. Çünkü o fotoğrafları bütün arkadaşlarım görüyor. Bunun için kendi fotoğraflarıma photoshop yaparak, kendimi güzelleştirip öyle ekliyorum. Geçenlerde kayak kıyafetimi Facebook'ta daha önce kullanmış olduğumu farkettim ve son kayak tatilimde giydiğim kıyafetin renklerini photoshop kullanarak yeniledim. Böylece kayağa hep aynı kıyafeti giyiyormuş gibi görünmekten kurtuldum!
    Dreamgirl, 21, İzmir

EVLİLİK
    Bütün sevgililerime onlarla evleneceğimi söylüyorum. her biriyle ayrı ayrı evlilik hayalleri kuruyoruz ama gerçekte ben hiç biriyle evlenmeyi düşünmüyorum. Önümüzdeki yıl Amerika'ya gideceğim ve böylece hepsinden bir anda kurtulmuş olacağım. Üzgünüm beyler...
    Miriam, 22, İstanbul

HAFİYE
    Erkek arkadaşımın MSN'de kimlerle konuştuğunu çok merak ediyorum. Onun şifresini bulmak için hayatında önemli olan tüm sözcükleri denedim. Ve en sonunda tuttuğu takımı şifresi yaptığını farkettim. Onun evde olmadığını bildiğim zamanlarda onun adına oturum açıyordum. Özellikle kızlardan gelen mesajlar olduğunda da onlarla artık görüşmek istemediğimi ve kız arkadaşımı çok sevdiğimi yazıyordum. Böylece yavaş yavaş arkadaşları azaldı. Tabii bunun üzerine benim küçük oyunum da ortaya çıktı. Tabii ki bunu yaptığımı inkar ettim...
    Leyla, 23, İstanbul

2. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç şu msn şifre konusu ilgi çekici doğrusu ;)

Kadınlardan İtiraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. itiraf ediyorummm

itiraf ediyorummm

ewet itiraf ediyorum gazete derği yada bir başka yazı başından değilde sonunsan başa doğru okumayı seviyorum..........:hmm::hmm::hmm:
  5. Kadınlardan ilginç itiraflar

Kadınlardan ilginç itiraflar

ilginç itiraflar gerçek itiraflar gerçek itiraf en ilginç ılgınc ıtıraflar Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey. İşte onlardan birkaçı... 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini...

Sayfayı Paylaş