gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kadınların ayak şifresi

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kadın ayakları büyük ayaklı kadınlar kadin ayaklari kadın ayağı en büyük ayağı
    Kızlar ben bu şifreleri duyunca hemen 10 üzerinden 10 verdim:DÇünkü hepsi harfi harfine doğru:DKızmayın bana sizleri deşifre ettiğim için ama durum bu kızlar:D Biz kadınlar böyleyiz işte duygularımızı saklayamıyoruz.Bir şekilde ifade ediyoruz.Ama ayakla ifadeye gelince inanın hiç bu açıdan düşünmemiştim:DMeğer bizi ayaklarımızda ele verebiliyor.O halde ne yapıcaz ayaklara dikkat edicez.Şifrelerinizi saklayın kızlar:ehi:

Bakın bakalım neymiş bizim şifrelerimiz:hıms:

1. Kadın ayaklarını erkeğe doğru uzatıyor.
    Anlamı: Karşısındaki erkekten hoşlanıyor.
    2. Kadın ayaklarını birbirine kenetlemiş veya bacaklarının altına almış bir şekilde oturuyor.
    Anlamı: Karşısındaki erkekle ilgilenmiyor.
    3. Kadın ayaklarını hiç oynatmadan duruyor.
    Anlamı: Yalan söylüyor
    4. Önemli biriyle tanışan kadın ayaklarını hiç kıpırdatmadan duruyor.
    Anlamı: Endişeli.
    5. Kadın toplantının ortasında aniden ayaklarını oynatmaya başlıyor.
    Anlamı: Kaygılanmaya başlıyor ve ayaklarını oynatarak olumsuz enerjiyi vücudundan atmaya çalışıyor.

1.Madde yi kendime göre yorumlamak istiyorum:DBen ayağımı eşime doğru uzatınca valla üşüyor ısıt ayaklarımı diye uzatırım:DBende yalan yok.Eminim bu yazdıklarımı okurken'' ayy bende bende''diyorsunuzdur.Sizde öyle yapıyorsunuz demi:DÇok fenayız yaa...:ehi:

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    1.maddeyi genellikle ben de isinma amacli kullaniyorum ve ise yariyor.Digerlerine gelince sanirim bize uyuyor 2.madde icin gecerli genelde cok isim oldugu zamanki durumumu anlatiyor.5. madde de huzursuzlugumu gosterir.

Kadınların ayak şifresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  2. Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

çinli kadınların güzellik sırları çinlilerin güzellik sırları çinlilerin ayakları çin küçük ayak koreli kadınların
  3. Günlük Şifresi

Günlük Şifresi

eline kalemi alan Ünlü şarkıcı Deniz Seki günlüğünde kimlerden nelerden bahsetti ilerieyen günlerde hepsini öğreniriz diye düşünüyorum.... DENİZ SEKİ'NİN GÜNLÜĞÜ! DENİZ SEKİ'NİN GÜNLÜĞÜNDE YER ALAN ÜNLÜ İSİMLER Y.T., İ.T., D.A. VE N.Ü. KİM? İşte çok konuşulacak günlük... Deniz Seki günlüğünde kendisine kokaine O.B.'den yani ünlü şovmen Okan Bayülgen'den ayrıldıktan sonra üzüntüden ve...
  4. Kadınların ayak hareketlerinin anlamı

Kadınların ayak hareketlerinin anlamı

el hareketlerinin anlamları el hareketlerinin anlamı hareketleri ve anlamları kadın anlamı hareketlerin Acaba bu hareketleri anlayan tek bir erkek gösterebilirmisiniz bana? :D Tek ayak hareketimizi bırakın tek tek anlatmakla bile anlamayan o kadar çok erkek varki.:shootout: 1. Kadın ayaklarını erkeğe doğru uzatıyor. Anlamı: Karşısındaki erkekten hoşlanıyor. 2. Kadın ayaklarını birbirine...
  5. Çinli kadınların ilginç ayak kültürü

Çinli kadınların ilginç ayak kültürü

çinli kadınların ilginç ayak kültürü iğrenç bir görüntü o nedir arkadaş ya kadının ayağının ne şekli belli ne şemali :abo:

Sayfayı Paylaş