Kadınların ayak şifresi

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Kadınların ayak şifresi
kadın ayakları büyük ayaklı kadınlar kadin ayaklari kadın ayağı en büyük ayağı
Kızlar ben bu şifreleri duyunca hemen 10 üzerinden 10 verdim:DÇünkü hepsi harfi harfine doğru:DKızmayın bana sizleri deşifre ettiğim için ama durum bu kızlar:D
Biz kadınlar böyleyiz işte duygularımızı saklayamıyoruz.Bir şekilde ifade ediyoruz.Ama ayakla ifadeye gelince inanın hiç bu açıdan düşünmemiştim:DMeğer bizi ayaklarımızda ele verebiliyor.O halde ne yapıcaz ayaklara dikkat edicez.Şifrelerinizi saklayın kızlar:ehi:

Bakın bakalım neymiş bizim şifrelerimiz:hıms:

kadin-ayagi-2199.jpg

1. Kadın ayaklarını erkeğe doğru uzatıyor.
Anlamı: Karşısındaki erkekten hoşlanıyor.
2. Kadın ayaklarını birbirine kenetlemiş veya bacaklarının altına almış bir şekilde oturuyor.
Anlamı: Karşısındaki erkekle ilgilenmiyor.
3. Kadın ayaklarını hiç oynatmadan duruyor.
Anlamı: Yalan söylüyor
4. Önemli biriyle tanışan kadın ayaklarını hiç kıpırdatmadan duruyor.
Anlamı: Endişeli.
5. Kadın toplantının ortasında aniden ayaklarını oynatmaya başlıyor.
Anlamı: Kaygılanmaya başlıyor ve ayaklarını oynatarak olumsuz enerjiyi vücudundan atmaya çalışıyor.
kadin-ayagi1-5464.jpg

1.Madde yi kendime göre yorumlamak istiyorum:DBen ayağımı eşime doğru uzatınca valla üşüyor ısıt ayaklarımı diye uzatırım:DBende yalan yok.Eminim bu yazdıklarımı okurken'' ayy bende bende''diyorsunuzdur.Sizde öyle yapıyorsunuz demi:DÇok fenayız yaa...:ehi:

1.maddeyi genellikle ben de isinma amacli kullaniyorum ve ise yariyor.Digerlerine gelince sanirim bize uyuyor 2.madde icin gecerli genelde cok isim oldugu zamanki durumumu anlatiyor.5. madde de huzursuzlugumu gosterir.

Geri